26. april 2024.

Podela na ravne časti

SRPSKA LIGA-ISTOK

OFK SINĐELIĆ- TIMOČANIN 1:1 ( 1:1)

Niš: Igralište na Durlanu. Sudija: Nemanja Mitrović(Prokuplje) 6. Strelci: Đ. Stanković u 33, za OFK Sinđelić, M: Anđelković u 31 za  Timočanina. Žuti kartoni: M. Perović, Zajić, Ranđelović, Stoicev, Kocić( OFK Sinželić), Kojić, Baletić, Milošević( Timočanin).

OFK SINĐELIĆ: Stoiljković 6,5, Veličković 6,5 ( U. Jovanović 6,5,) M. PEtrović 6,5,  Jović 7,N. Petović6,5, Zajić  7,5, Radenović 7, Stoicev 6,5, L: Petrović 7,5, Stanković 7,5, Arsenović 7,5.

TIMOČANIN: Nakić 7, Milojković 7, Kojić 7,5, Slavković 7, Anđelović  7,5, (Ranđelović-), Nikolić 7,5, Dragićević 7 ( Stojadinović 7), Zlatković 7 ( Ranđelović -), Baltić 7, Videnović 7, Stojanović 7 ( Milošević 7).

Igrač utakmice: Zajić

Sve je rešeno u porvom delu igre, kad su  za  dva minuta viđena dva pogotka , po jedan na obe strane, tako da je podela na rane časti u jednoj izuzetno kvalitetnoj fudblaksoj predstavi,najprvedniji ishod. Gosti su prvi došli u voćstvo u 31 minutu preko M. Anćeloovića, da bi samo dva minuta kasnije Đ. Stanković izjednačio na 1:1 što je I bio konačan rezultat na Niškom Durlanu,  sobzirom da u drugom delu utakmic enije bilo golova.