23. april 2024.

PETARDE PUCAJU U MEDVEĐI

JABLANICA- MORAVAC/ORION 5:0 (3:0)

Medveđa: Gledalaca 200. Sudija: Alkeksandar Nikolić  (Leskovac) 7. Strelci: M. Ivanović u 18, Stefan Rajlević u 22, Palević u 39, Đokić u 50(Autogol), Slavko Rajčević u 76 min. Žuti kartoni: Nije ih bilo.

JABLANICA: Miloš Mitić 7, Stošić 7, Zarić 7 ( Grozdanović 7), Slavko Rajčević 7, Janković 7, Jović 7,5, Stefan Rajčević 7 ( Š. Sahitić 7), Ivanović 7,5, (Mihajlović 7), Savić 6,5 ( M. Kostić 6), Palević 7, Dolinović 6,5 (Škeljzen  Sahiti 7).

MORAVAC /ORION: Radovanović 6, Ristić 6, Stojanović 5,5, Tošić 5,5 ( Karapandzić 6), Nikolić 6, Blagojević 6, Krtsić- ( M. Pwetrović 6), Ljubenović 6, Mladenović 6, D. Đokić 5,5,  V. Đokić 5 ( L. Ivanović 6).

Igrač utakmice:Slavko Rajičević

Jablanica se odmah iskupila za prošlonedeljni visoki poraz u Pukobv+vcu. Ovog puta ceh su platili „Petardom“ Moravac /Orion iz Mrštana. Več u prvom poluvremenu sve je bilo rešeno kada su domaći postigli tri pogotka preko Ivanovića u 18, Stefana Rajčevića u 22  i Palevića u 39 minutu igre.

U drugom delu viđena su još dva pogotka i mreži gostiju iz Mrštana. Na 4:0 povisio je igrač gostiju postigavši autogol, da bi tačku na ovu utakmcu i dobru igru stavio najbaolji pojedinac na utakmici Slavko Rajičević u 76 minutu igre.