Fudbal u Medveđi samo poluvreme

ZONA JUG JABLANICA- OFK KOSANICA 5:1( 5:1) Medveđa: Igralište kraj Jablanice. Igrano bez gledalaca. Sudija: Oliver Stojanović .(Leskovac) Strelci: Ivanović u 10, 44, Stošić u 24, 42, Marković u 37 minutu za Jablanicu, Lapčević u 33 minutu. Kartona nije bilo. JABLANICA: M. Mitić, Stošić, I. Mitić, Ibraimović, Jović, Rajčević, Ivanović, Zaimi, Savić, Palević, Marković. OFK KOSANICA: Paunović, Mijajilović, Đorđević, Ilić, Milić, Lapčević, Marković, Mitrović. U dosadašnaj devet odigrana kola po rečima predstavnika jednog i drugog tima nijedan delegat na utakmce koje su odigrali Jablanica i OFK Kosanica  nije tražio lične karte kao identifikacija  igrača koji su prijavljeni u protokol, jer su priajvljeni u komit. Tako su fudbaleri iz Kuršumlije  na utakmcu u Medveđi doputovali bez  posedovanja svih igrača kod sebe lične karte. Delegat utakmice Marjan Momirović iz Prokuplja je izričito zahtevao lične karte  jednog i drugog tima. Dugo su predstavnici OFK Kosanice pokušavali putem telefona da stupe  i stupali su u kontak sa predstavnicima FS RIS-a ali im je rečeno  da moraju da poseduju. To što im dosad ni jednoj ni drugoj ekipi nisu delegati tražili   rečeno im je da pošalju dopis i da će ti delegati biti kažnjeni. Ali delegat utakmce Marjan Momirović je od goste dobio samo osam ličnih karata,  sa koliko su i igrača nastupli ,od domaćina je dobio za sve koji su priajvljeni u protokol. Ali ako je zahtevao lične karte  on je morao da izvrši identifikaciju  igrača međutim nije to uradio , niti pitao prestavnike klubova dali žele da gledaju ispravnost protivničkih ekipa. Po rečima predstavnika gostiju nisu ni potpisali protokol, niti je od njih delegat Momirović to zahtevao. Bilo kako bilo u neravnopravnoj borbi u prvom poluvremenu  domaći su postigli pet golova i isto toliko propustili prilika, dok su gosti prešli jednom centar i postigli pogodak . Pri kraju prvog dela igre povredio se jedan igrač gostiju, dok  drugi prilikom izlaska na teren tako da je sudija Oliver Stojanović , samo što je dao znak za početak drugog dela odmah jer odsvirao kraj utakmice, jer su gosti iz Kuršumlije ostali na terenu sa samo šest igrača.