“ČAREAPANI” SE NE ŠALE

SRPSKA LIGA-ISTOK   JEDINSTVO 1936- TIMOČANIN 4:2 ( 1:0)   Kruševac: Gledalaca 300. Sudija: Stefan Pešić ( Leskovac) 8. Strelci: I.. Jovanović 33(autogol), N. Rajković 61 (KU), 67, B. Stojanović 75 za Jedinstvo 1936, M. Milojković 79, L. Maljković 86 za Timočanin. Žuti kartoni: J. Vidojević ( Jedinstvo 1936), A. Milenković, D. Petrović, M. Kocić ( Timočanin).   JEDINSTVO 1936: N. Jovanović 7, Đ. Pavlović 7 ( K. Vujčić 7), N. Gašić 7, M. Savić 6,5( N. Rajković 8), Đ. Ivljanin 7, B. Stojanović 7, J. Denić 7 ( B. Radojković -), I. Dragićević 7,5 ( N. Jovanović-), A. Dobrosavljević 7 ( O. Čolović 7), J. Vidojević 7, R. Aleksić 7.   TIMOČANIN: N. Nakić 6,5, M. Milojković 7, S. Stojanović 6, M. Zdravković 6, K. Živić 6, ( V. Bogdanović 6), M. Videnović 6,5, A. Milenković 6 ( M. Kocić 6), S. Ranđelović 6,5, V. Božić 6 ( L. Maljković 6), I. Jovanović 6( D. Stojanović-), D. Petrović 6 (V. Stojadinović 6).   Igrač utakmice: Nikola Rajković Još jedn apobeda popularnih “čarapana” ovog puta u duelu sa vrlo dobrom ekipom Timočanina iz Knjaževca. Viđena si šest pogotka od toga samo jedan u prvom i preostalih čak pet u drugom delu utakmice. Prvi deo igre domaći su rešili u svoju korist pogotkom kojeg su postigli gosti autogol I. Jovanovića u 33 minutu igre. U drugom delu prednost je udvostručen iz kaznenog udarca kojeg je izveo i pretvorio u pogodak N. Rajković u 61 minutu igre. Treći pogodak za voćstvo od 3:0 delo je istog igrača šest minuta kasnije koji je u igru ušao kao rezervista.   Četvrti pogodak i prednost na četri gola razlike postigao je B. Stojanović u 75 minutu igre. Gosti iz Knjaževca suse trgli u finišu utakmice i u 79 potigli prvi pogodak preko M. Milojkovića da bi L. Maljković drugim golom u 86 minutu za goste postavio konačan rezultat na utakmici i ublažio visok poraz kojeg su sa dva pogotka prepolovili od četiri na dva gola razlike.