“ANĐELI” ANDJELSKI

ZONA JUG   NEBESKI ANĐELI – OFK KOSANICA 4:1 ( 2:0)   Bujanovac(Baza jug). Gledalaca 100. Sudija: Luka Đokić ( Vranje) 7. Strelci: N. Cvetković u 21, 38, Petrović u 52, Stoiljković u 58 za Nebeske Anđele, Mijajlović u 84 min. za OFK Kosanica. Žuti kartoni: Trajković, Petrović(Nebeski Anđeli), iLić, Timotijević ( OFK Kosanica).   NEBESKI ANĐELI: Mirdzić 7, Miloš Ristić 7, Kostov 7, Vasiljević 7, Trajković 7, O. Cvetković 7 ( Stoilković 7,5), Milan Ristić 7, (Ranković 7), Stojanović 7, Petrović 7,5 ( Stojković -), N. Cvetković 8,5, (Stevanović-), Jovičić 7   OFK KOSANICA: Spalović 6, Čomić 6, Radovanović 6, Ilić 6, Stević 6,5, Lazarević 6, Mijajilović 7, Miljković 6,5, Mladenović 7, Jovanović 6, Timotijević 6. Igrač utakmice: N. Cvetković   Anđeli su rutinskom igrom došli dopobede u igri sa gostima iz Kuršumlije, koji nijednog trenutka nisu predstavljali pemanentnu opasnost po gol golmana Mirdzića, jedino što su uspeli za ceo tok utakmice to je da u 84 minutu preko Mijajiloviuća postignu počasni poghodak. U prvom delu susreta domaći su odigrali dobro i sa dva pogotka najboljeg pojedinca utakmice N. Cvetkovića u 21 i 38 minutu najavili nova tri boda. U drugom poluvremenu viđeno je još tri pogtka, dva domaćih i jedan gostiju. Petrović j eu 52 minutu povećao na tri gola prednosti, da bi četvrti pogodak biulo delo Stoiljkovića 6 minuta kasnije i najava katastrofe gostiju od četiri gola razlike. Ipak u 84 minutu gosti su iskoristili opuštenost domaćin ai postigli preko Mijajilovića počasni pogodak, da koliko, toliko spase čast od visokog poraza.