UŽIČANI NA DOMAK SPASA

PRVA LIGA SRBIJE-PLEJAUT   KOLUBARA- GFK SLOBODA- 0:1(0:1)   Lazrevac: Stadion Kolubare. Gledalaca1000, Sudija: Miroslav Matić (Loznica) 7, Strelac: T. Glišović u 27 minutu. Žuti kartoni: Braunović, Savković (Kolubara).   KOLUBARA: Stanivuković 7, Vasiljević 6,5, Hikaru 6,5, Furtula 6 ( Đorđević-), Filipović 6 ( Cvjetičanin-), Kočović 6 ( Marinković 6,5), Janković 7, Braunović 6, Jovanović 6 ( Savković-), Kiković 6, Nikolić 7, (Đokić 6,5).   GFK SLOBODA: Savić 7, Janković 7 ( Radovan-), Cvetić 7, Alić 6, 5, T. Glišović 7,5 ( (Đ. Glišović-), Silađi 6 Rašković 7), Đukić 6,5, Glišović 7, čarls 6 ( Tumbas- ), Jovanović 7, Ming 6,5 (Eksić-). Igrač utakmice: T. Glišović Pobeda Užičana koja bi možda značila spas od ispadanja iz Prve lige na gostovanju u Lazrevcu. Trenutak odluke o pobedniku dogodio se u 26 minutu igre pogotkom T. Glišovića, što je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom delu nije bilo golova , domaći su propustili nekoliko prilika da makar poravnaju rezultat, ali nisu uspeli u tome, gosti iz Užice su znalački uspeli da sačuvaju stečenu prednost i minimalnom pobedom očekuju spas od ispadanja .