U DURLANU SVE REŠENO ZA 13 MINUTA

SRPSKA LIGA-ISTOK   OFK SINĐELIĆ- TIMOČANIN 2:0 (2:0)   Niš. Stadion u Durlanu: Gledalaca 250. Sudija: Nikola Ničić (vranje) 7. Strelci: L. Petrović u 3 i A: Stojković u 12 min. Žuti kartoni: M. Topalović ( OFK Sinđelić), M. Milojković, M. Kocić ( Timočanin).   OFK SINĐELIĆ: M. Stefanović 7,M. Toplaović7, M. Jović7,5, H. Anderjević7, (A.Stamenković-), A. Stojković 7, 5(D. Velinov -), P. Ikić7,(V. Đorđević-), L. Petrović7, (M. Ivečić-), N. Todorović7, L. Stojković7, A. Cvetković 7, V. Čarapić 7 (N. Ristić-),   TIMOČANIN: N. Nakić6, M. Milojković 6, M. Zdravković 6,5,P. Đorđević 6,5, K. Živić 6, (T. Atlija6), M. Videnović6,5, V. Bogdanović6, (L. Vučković 6), S. Ranđelović6,(V. Božić 6), M. Kocić6,5, I. Jovanović 6, (V. Stojadinović 6), D. Petrović 6, (M. Stojanović 6,5)   Igrač utakmice: A. Stojković Niški “Orlići” povratnici u društvo Srpskoligaša upisali su i drugu trojku za redom prvu na gostovanju, ovu pred svojim navijačima u Durlanu u igri sa dobrom ekipom iz Knjaževca . Sve je rešeno u prvom delu utakmice kada su za 13 minuta postignuta dva pogotka, što se do kraja utakmice ispostavilo da je to i bio konačan rezultat utakmice, jer u drugom delu mreže su mirovale. Već u 3 minutu. L. Petrović je načeo mrežu gostiju savladavši N. Nakića. Već u 13 minutu prednost je udvostručena pogotkom A. Stojkovića što je i bio konačan rezultat, ali dovoljan za još jednu vrednu pobedu na premijeri pred svojim navijačima.