JugSport.net

sportski portal južne Srbije

TURNIR U MALOM FUDBALU “MEDVEĐA 2023”

U utorak 22.08. 2023 godine odigrane su prve utakmice na ovogodišnjem turniru u Medveđi. Pored generalnog sponzora lokane samouprave u Medveđu na leu sa predsednikom Draganom Kulićem i organizatore Sportski savez7 Medveđe sponzori urnira su još: “Sin Gard DOO Beograd”, “Đurović gradnja plus-Negosavlje”, DOO NoduxNV -Novi Sad, “OD. Stojanović -Medveđa”, “Šarac -Wood DOO -Sijarinska banja.Koji su takođe dali svoj doprinos u održavanju turnira.

 

REZULTATI UTAKMICA I DANA ( 22.08. 2023)

 

JUNIRI:

Steletova škola- Tigrovi- 4:0

OD Stojanović – Pera i drugari – 1:0

Orlovi – Steletova škola II – 0:1

 

SENIORI:

Šarac- Kole i drugari 2:3

Agencija Mija- Geo Map – 4:4

Gazdare-Auto škola Miletić – Rekreativci 5:3

 

TABELA POSLE I DANA TURNIRA-SENIORI

A GRUPA_

1: Gazdare-Auto škola Miletić 1       05:03     3

2,“. Kole i drugari-                    1       03:02     3

Šarac                                        1      02:03      0
Rekreativci                                1     03:05       0

 

B GUPA:

1: Agencija Mija                        1      04:04        1

2.Geo Map                                1      04:04        1

Lavovi                                        0     00: 00        0
Kornedo                                     0      00: 00        0

 

TABELA POSLE I DANA TURNIRA -JUNIORI

Steletova škola                  2        05:00          6
OD Stojanović                   1        01:00           3
Pera i drugari                     1        00:01           0
Orlovi                                 1        00:01           0
Tigrovi                                1        00:04           0

 

 

REZULTATI UTAKMICA II DANA (23.08. 2023)

JUNIORI:

Tigrovi – OD Stojanović 2:13
Pera i drugari- Orlovi 6;1
Steletova škola – Od Stojanović 2:4
SENIORI:

Agencija Mija – Lavović 6:3
Kole i drugari – Gazdare- A. Škola – 9:1

 

TABELA SENIORA II DAN TURNIRA

A GRUPA

Kole i drugari                 2        12:3        6
Gazdare_ AŠ.               2        06:12       3
Šarac                            1        02:03        0
Rekretaivci                    1       03: 05        0
B GRUPA

Agencija Mija                2       10: 07         4
Geo Map                       2      07: 06          4
Kornedo                        1       02:03          0
Lavovi                            1      03:06          0

 

TABELA POSLE II DANA JUNIORA

Od Stojanović                           3       18:04       9
Steletova škola                         3       07:04       6
Pera i Drugari                           1       06:02        3
Orlovi                                        2       01:07        0
Tigrovi                                      2        02:17        0

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print