PARAĆINCI BOLJI OD “ALASE”

SRPSKA LIGA- ISTOK   JEDINSTVO(P)- DUNAV 1:0( 0:0) Paraćin. Gledalaca 250. Sudija: Miloš Jocić (Knjaževac) 7. Strelac: Nikola Novaković u 66 min. Žuti kartoni: P. Jokić, P. Pavlović, M. Radovanović, N. Lapčević ( Jedinstvo), S. Kiš, N. Petrović, M. Jezdić(Dunav)   JEDINSTVO(P): P. Jokić 7, M. Tadić 7, N. Novković 8, N. Krkić 7, P. Pavlović 7, S. Marinković 6,5 ( M. Marinković-), M. Kovačević 6,5 ( S: Šalja 6,5), N. Petrović - ( N. Nastasijević 7) M. Radovanović 7 , N. Lapčević 7 ( N. Milenović 6,5), N. Vuletić 7   DUNAV: T. Koković 7, S. Kiš 6 ( U. Jemović 6,5), B. Janić 6 ( N. Cvetković 6), M. Popović 7, N. Stančić 6,5, N. Petrović 6 ( N. Bogoslovski 6,5), S. Bogdanović 7, M. Jezdić 7, A. Stojanov 6,5, M. Puljecović 7 ( N. Todorović-), M. Dedijer 6,5 ( N. Kitić -) Igrač utakmice: Nikola Novaković Domaćin je čitavog toka susreta bio bolji tim. Stalno napadao, gosti suse branili ali su ipak podklekli u 66 minutu i pretrpeli poraz. U prvom delu nij ebilo golova domaći su propustili nkeoliko prilika za postizanje golova. Trenutak odluke o pobedniku dogodio se u 66 minutu kada je Nikola nOvaković postigao pogodak i svom timu doneo tri zlata vredna boda u borbi za beg sa donjeg dela tabele. Do kraja sureta se ispostavilo da nij ebilo više golova i jedan pogodak je odlučio pobednika, dok gostima iz Prahova ostaje žal za porazom jer su se nadali makar osvajanju boda.