Svrljig : Gledalaca 200. Sudija: Stefan Golubović( Aleksinac ) 7.

Strelci: Đorđević u 13, 45, Prvulović u 70, Stojanović u 80 za Svrljig, Cvetković u 77 za Naša krila 1936. Žuti kartoni: Prvulović ( Svrljig, Mitić (Naša krila 1936).

SVRLJIG: Jemović7, A.Prvulović 7, Milosavljević 6,(M. Prvulović 7), Nikolić 7, Bojić 7, Zečević7,(Zečević-) Ljupković 6 , (Savić 6,5), Mihajlović7, Đorđević 7, Ilijić 7, Živić7 ( Aleksić -)

NAŠA KRILA 1936: Stojanović 6, Manojlović 6 (Petrović-), Ignjatović 6,Vešković 6 (Pešić 6) Mišić 6,5 Stevanović 6,5 Marković 6, Cvetković 7,(Ranđelović-), Stanković 6, (Tasić 6), Stojić 6 (Nešić -)Stanković 6.

Igrač utakmice: Vladica Đorđević

Sverljižani su najzad zaigrali kako znaju i umeju i visoko su porazili goste iz Belotinca kod Niša. U prvom delu viđena su dva pogotka . Seriju je otvorio Đorđević u 13, da bi do odlaska na odmor tu prednost udvostručio isti igrač u poslednjim trenutcima tog dela igre.

U drugom delu na 3:0 povisio je Prvulović u 70, da bi samo sedam minuta kasnije gosti preko Cvetkovića postigli počasni pogodak na utakmici. Konačnih 4:1 delo Stojanovića u 80 za visoku pobedu i najavu da se tim vraća sa dobrim i efikasnim igrama u nastavku prvenstva.