SLADAK MINIMALAC BALKANSKOG

ZONA ISTOK

BALKANSKI- HAJDUK VELJKO 2:1 (0:0)

Dimitrovgrad: Gledalaca 200. Sudija: Aleksandar Matejić 8Niš) 8. Strelci: D. Ivanov u 51, D. Vasov u 68 za Balkanski, D. Bregovljanović u 49 za Hajduk Veljko. Žuti kartoni:M. Milanov(Balkanski),

BALKANSKI: N. Milčev 7, I. Aleksov 7 ( S. Kočić-), A. Josifović 7, S. Markov 7, S. Vasov 7, D. Ivanov 7,5, D. Vasov 7,5, M. Milanov 7, R. Stavrov 7, N. Dimitrov 7, Z.- Salić 7

HAJDUK VELJKO: M. Drašković 6,5, S. Kojić 6, P. Ostrovljanović 6,5, L: Jakovljević 6 ( A. Novović-), M. Milošević 6, P. Soleša 6, D. Bregovanović 7, U. Stošić 6 ( N. Tomić-), M. Jakovljević 6 ( M. Kostadinović 6), N. Prvulović 6,5, S. Stamenković 6 ( M. Nijkić 6).

Igrač utakmice: Danil Vasov

Minimalna ali zaslužena pobeda domaćina u duelu sa vrlo dobrom ekipom iz Negotina, koja je u prvom delu sureta pružila dostojan otpor, pa se na odmor otišlo bez golova. U drugom delu utakmice viđen asu sva tri pogotka. Prvi u voćstvo su došli gosti već u 49 minutu igre preko Bregovanovića, što je to bio hladan tuš za domaće pristalice. Radost gostiju trajala je kratko samo 2 minuta pošto je D. Ivanov poravnao rezultat na 1:1.

Odluka o pobedniku pala je u 68minutu pogotkom D. Vasova koji je primorao na kapitulaciju po drugiput Draškovića, štose do kraja utakmice ispostavilo da je to bio i konačan rezultat na utakmici u Dimitrovgradu, gde su domaćini zabeležili vrednu pobedu.