SIGURNI BODOVI DESPOTOVČANA

ZONA ZAPAD

SLOGA- TRSTENIK PPT- 3:1( 0:0)

Despotovac: Gledalaca 250. Sudija: Slaviša Jakovljević 7. Strelci: N. Ilić u 55i 76, M. Vujčić u 90 za Slogu, A. Pecić u 73 za TrstenikPPT. Žuti kartoni: L. Ljubisavljević, F. Andrejić, M. Mladenović ( Sloga), A. Pecić ( TrstenikPPT)

SLOGA(D): L. Dragićević 7,L. Ljubisavljević 7,(M. Mladenović-), L. Milanović 6,5, (U. Nikodijević 7 S. Zdravković7, J, Mladenović 7,F. Andrejić 7, M. Vujčić 7,5,(S. Stojadinović-), M. Branković 6,5, N. Radosavljević6, (S. Miletić 6,5), N. Ilić 8.5, F. Milošević 6,5.

TRSTENIK PPT: L. Tatić 6, P. Arsenijević 6, M. Savić 6,5,A. Pecić 7, F. Matović6, (V. Terzić-), B. Milosavljević7, M. Savić6,5, U. Grujić 7,S. Djonić7, D. Smiljković6,(N. Đorđević 6), M. Krstić6,5.

Igrač utakmice: Nemanja Ilić

U prvom delu utakmice nije bilo golova igralo se po žestokoj vrućini koja nije dozvoljavala da se prikaže prava fudbalska predstava dva renomirana tima u ovom rangu takmičenja.

U drugom delu utakmice viđena su sva četiri pogodaka od toga tri domaćin a i jedan fostiju iz Trstenika. Prvi pogodak na utakmici stigo je u 55 minutu strelac je najbolji pojedinac utakmice N. Ilić koji dovodi goste u voćstvo od 1:0. Gosti su u 73 minutu uspeli da preko A. Pecića stignu do izjednačenja , Međutim radost gostiju trajala je kratko samo 3 minuta kasnije po drugi put se u strelce upisuje N., Ilić i po drugi put dovodi domaće u voćstvo. Konačnih 3:1 usledili su u poslednjim mintima igre tačnije u 90 minutu a strelac je M. Vujčić, što je i bio konačan rezultat i zaslužena pobeda domaćina u fer i korektnoj igri oba tima, bolje se snašao domaćin isa tri postignuta pogotka uknjižio nova tri boda.