JugSport.net

18. april 2024.
sportski portal južne Srbije

REZULTATI UTAKMICA LIGA FS-RIS ZA 20/21 MAJ 2023

27 KOLO SRPSKE LIGE ISTOK

 

 

 

Zaječar: Timok 1919- OFK Topličanin- 0:3

Mrštane: GFK Dubočica – GFK Jagodina- 1:0

Meševo: FK Meševo – Jedinstvo(Par)- 2:0

Trgovište: Pčinja – Car Konstantin-4:1

Popovac: Budućnost – Radnički (Pi)-3:2

Paraćin: SFS Borac – Radnički (SV) -1:2

Brzi Brod: OFK Brzi Brod- Vlasina- 1:0

Knjaževac: Timočanin – Dunav-1:1

TABELA: 1: GFK Dubočica 832. Radnički(PI) 60, 3: Budućnost(P) 53, 4. Radnički(SV) 46, 5. SFS Borac-46, 6. Meševo 42, 7. Timočanin 42, 8. Jedinstvo(P) 37, 9. GFK Jagodina- 35, 10. Dunav – 34, 11. OFK Topličanin 33, 12. Pčinja- 32, 13. Vlasina- 30, 14. OFK Brzi Brod- 26, 15. Timok 1919 – 21, 16. Car KOnstantin 34.

 

27 KOLO ZONE JUG

 

 

 

Bojnik: Pusta reka- Svetlost- 5:0

Kuršumlija: OFK Kosanica- Sloga-4:4

Medveđa: Jablanica- Mladost 1959- 2:2

Žitorađa. FK Žitorađa- Gradcko – 4:2

Donje Stopanje: Plantaža- Radan-1:3

Gornje Stopanje: Jedinstvo- SFK Morava-2:3

Trnovac: Lugina- OFK Alakince-2:4

Slobodan: Nebeski Anđeli

1. Žitorađa- 59, 2. Sloga8L) – 49, 3. SFK Morava 49, 4. Pusta reka -46, 5. Nebeski Anđeli – 42, 6. Mladost1959 – 39, 7. Plantaža- 39, 8. OFK KOsanica – 36, 9. Radana 32, 10. Jedinstvo(GS) 32, 11. Svetlost 32, 12. Jablanica – 28, 13. Gracko 25, 14. Alakince – 18, 15. Lugina-7, 16. Trenovci 00

 

27 KOLO ZONE CENTAR:

 

 

 

Svrljig: FK Svrljig- Orljane-1:2

Niš: Palilulac – Jedinstvo(GM)-1:5

Jelašnica: Rudar- OFK Sinđelić- 2:18

Niš: Deliski vis- Bukovik- 3:2

Žitkovac: Morava_ OFK Napredak 1929-5:0

Malošište: FK Malošište- Naša krila 1936-1:3

Pukovac: FK Pukovac – Mladost(Bat)- 2:0

Niš: OFK Niš- Mladost(M)- 1:1

1. OFK SInđelić -79, 2. Morava 51, 3. Bukovik 41, 4. Pukovac 41, 5. Deliski vis- 39, 6. Svrljig 39, 7. Orljane- 38, 8. Jedinstvo(GM) – 36, 9. OFK Niš – 36, 10. Palilulac- 35, 11. OFK Napredak 1929- 34, 12. Mladost(B)- 34, 13. naša krila 1936- 33, 14. Mladost(M)-33, 15. Malošište- 32, 16. Rudar – 6.

 

27 KOLO ZONE ZAPAD:

 

 

 

Ćuprija: Morava 1918- Sloga(Des)- 3:1

Mijatovac: Jedinstvo – OFK Lugomir-2:0

Aleksandrovac: Župa- Kušiljevo- 4:1

Zleginje: Vinogradar – Jedinstvo 1936- 2:4

Resavica: Rembas – Orlovi- 2:1

Majdevo: FK Majdevo/Kupci- Blagotin-5:3

Rekovac: Levač – Mladi borac-3:0

Slobodan: TrstenikPPT

1. Morava 1918- 64, 2. Rembas – 63, 3. Jedinstvo 1936 – 63, 4. Trstenik PPT- 58, 5. Vinogradar – 35, 6. Župa -33, 7. Mladi Borac -32, 8. Blagotin 31,  9. Kušiljevo- 30, 10. Majdevo/Kupci- 30, 11. Orlović- 28, 12. Sloga/D)- 28, 13. Levač 27, 14. OFK Lugomir- 14, 15. Jedinstvo(Mij)- 10, 16. Jugor 00

 

27 KOLO ZONE ISTOK:

 

 

 

Soko banja: Ozren – Radnički 1946-1:4

Kladovo: Brodoremont – Bor 1919- 2:0

Boljevac: Rtanj- Hajduk Veljko-2:0

Zlot: OFK Zlot – Balkanski- 1:2

Babušnica: Lužnica- Rajko Mitić 2:1

Pirot: Tansko Rajić- OFK Slatina -3:0

Pirot: Jedinstvo – Đerdap – 1:2

Slobodan: OFK KNjaz

1. Đerdap- 65, 2. Balkanski- 62, 3. Bor1919-58, 4. Tansko Rajić- 52, 5. Jedinstvo(P) 35, 6. Lužnica- 35, 7. rajko Mitić 34, 8. OFK Zlot 33, 9. Rtanj- 30, 10. Hajduk Veljko 27, 11. OFK Knjaz – 27, 12: OFK Slatina- 24, 13. Radnički 1946 – 23, 1‚4. Brodoremont- 22, 15. Ozren – 12, 16. BSK 00

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print