JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI I TABELE POSLEDNJEG 30KOLA LIGA FS-RIS-a ZA 11 JUN

SRSPSKA LIGA-ISTOK:

 

Pirot: Radnički – Timočanin- 6:2

Trgovište: Pčinja- Meševo- 4:3

Niš: Car Konstantin- OFK Brzi Brod- 1:5

Prahovo: Dunav – SFS Borac-4:1

Paraćin: Jedinstvo- GFK Dubočica- 2:1

Vlasotince: Vlasina- Timok 1919-3:0

Svilajnac: Radnički – Budućnost(P)-0:2
Jagodina: GFK Jagodina- OFK Topličanin- 2:1

TABELA KONAČNA: 1.) GFK Dubočica 69, 2). Radnički (P)- 67, 3). Budućnost 60. 4). SFS Borac – 47, 5). Radnički (SV) – 46, 6) Meševo- 46, 7). Timočanin 45, 8). Jedinstvo(P) 44, 9). GFK jagodina- 41. 10), Dunav – 40, 11). Pčinja- 39, 12). Vlasina 36, 13). OFK Topličanin – 34, 14). OFK Brzi Brod- 32, 15). Timok 199- 24, 16: Car Konstantin 4.

ZONA JUG:

 

Pukovac: Svetlost- Jedinstvo(GS)- 6:5

Trnovac: Lugina- Plantaža- 0:3

Alakince: OFK Alakince- OFK Kosanica-2:1

Vladičin Han: SFK Morava- Žitorađa- 4:2

Lebane. Radan – Jablanica- 0:1

Leskovac: Sloga- Nebeski Anđeli- 3:2

Kuršumlija. Gracko- Pusta reka- 4:3

Mladost iz Vinarca je slobodan

TABELA: 1) Žitorađa- 59, 2). Sloga 55, 3). SFK Morava 53, 4). Pusta reka 49, 5). Nebeski Anđeli 48, 6). Plantaža – 46, 7). OFK Kosanica – 39, 8). Mladost (Vin)- 39, 9). Radan – 38, 10). Jedinstvo(GS)- 38, 11). Svetlost – 38, 12). Jablanica – 34, 13). Gracko- 31, 14Alakince- 21, 15). Lugina 7.

 

 

 

ZONA CENTAR:

Gornji Matejevac: Jedinstvo- Pukovac- 8;7

Niš: OFK Niš- Svrljig- 2:0

Medoševac: Mladost- Malošište- 4:0

Batušinac: Mladost – Morava(Ž)-3:3

Orljane: FK Orljane- Deliski vis- 3:0

Belotinac: Naša krila 1936- Rudar- 3:0

Aleksinac: Napredak 1929- Palilulac- 1:2

Ražanj: Bukovik- OFK Sinđelić- 1:1

TABELA KONAČNA: 1. OFK Sinđelić – 862). Morava 55, 3). Bukovik 45, 4). Pukovac 44, 5). Orljane – 44, 6). Naša krila 1936-42, 7). Jedinstvo(GM) -423, 8), Palilulac – 41, 9). Mladost(B) – 41, 10). Mladost(M) 40, 11). Napredak 1959-40, 12). Svrljig40, 13), Delkiski vis- 39, 14): OFK niš – 39, 15). Malošište- 32, 16). Rudar- 6.

 

ZONA ZAPAD:

 

Rekovac: Levač – Morava 1918- 5:7

Sedlare: Mladi Borac – Majdevo/Kupci- 3:1

Trstenik: FK Trstenik – Rembas- 2:3

Despotovac: Sloga- Vinogradar-3:3

Pojna: Blagotin – Župa- 3:3

Jasenovo: Orlovi – Jedinstvo(M)- 7:1

Kruševac: Jedinstvo 1936- Kušiljevo-6:3

Slobodan: OFK Lugomir

KONAČNA TABELA: 1). Jedinstvo 1936 – 72, 2). Rembas- 67, 3), Morava 1918- 67, 4). TrstenikPPT- 66, 5). Vinogradar-39, 6). Orlovi- 37, 7). Mladi Borac – 35, 8). Blagotin – 35, 9). Župa- 34, 10). Kušiljevo- 33, 11). Sloga(D)- 33, 12).Majdevo/Kupci- 31, 13). Levač – 27, 14). OFK Lugomir – 17, 15. Jedinstvop(M). 13.

 

ZONA ISTOK:

 

Knjaževac: OFK Knjaz – Jedinstvo(P)-3:0

Zlot: OFK Zlot- Tansko Rajić- 3:0

Dimitrovgrad: Balkanski – Rtanj- 3:2

Kladovo: Đerdap – Lužnica- 2:0

Slatina: OFK Slatina- Brodoremont-1:1

Negotin: Hajduk Veljko- Ozren- 3:0

Bor. OFK Bor 1919- Radnički 1946- 2:0

Slobodan: Rajko MItić

KONAČMNA TABELA: 1). Đerdap- 73, 2)(. Balkanski 69, 3). Bor 199- 64, 4). Tansko Rajić- 56, 5). OFK Zlot- 39, 6). Jedinstvo(P)- 38, 7). Lužnica- 38, 8). Rajko Mitić – 37, 9). Hajduk Veljko- 33, 10). Rtanj- 30, 11). OFK Knjaz- 30, 12). Brodoremont – 29, 13OFK Slatina-28, 14). Radnički 1946- 26, 15: Ozren – 11.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print