JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI LIGE FS RIS ZA 16/17MART 2024

SRPSKA LIGA ISTOK  18KOLO  16/17. 03. 2024

 

Kruševac: Trajal- Pčinja-3:1

Meševo: FK Meševo- Vlasina- 1:0

Kladovo: Đerdap- GFK Jagodina- 1:1

Svilajnac: Radnički – Žitzorađa- 6:0

Niš: OFK Sinđelić- Dunav- 3:0

Kruševac: Jedinstvo 1936- Radnički (P)-: 1:0

Paraćin: SFS Borac- Timočanin- 3:1

Popovac: Budućnost – Jedinstvo(Par)- 1:1

TABELA: Trajal- 54, 2. Meševo- 36, 3. Radnički(P) -33, 4. OFK Sinđelić -33, 5. OFK jagodina- 31, 6. SFS Borac- 31, 7. Jedinstvo 1936 – 26, 8. Radnički (SV)- 23, 9. Dunav – 23, 10. Budućnost(P) – 22, 11. Jedinstvo(par) – 22, 12. Đerdap- 20. 13. Timočanin 18, 14. Pčinja- 16, 15. Vlasina- 14, 16. Žitorađa – 10

ZONA JUG 20KOLO

Kuršumlija: OFK Kosanica- Jedinstvo(GS)- 4:3

Pukovac: Svetlost- Mladost 1959-7:0

Vladičin Han: SFK Morava- Nebeski Anđeli- 1:1

Prokuplje: OFK Topličanin – Plantaža- 5:1

Leskovac: Sloga- Jedinstvo(B)- 5:2

Lebane: Radan – SU Dinamo jug- 0:0

Kuršumlija: Gracko- Pusta reka-5:1

Vranjska banja: Mineralac- Jastrebac(Bl)-4:1

Medveđa: Jablanica- Gračanica-5:1

TABELA: 1. SU Dinamo jug- 45, 2. Jedinstvo(B) – 44, 3. OFK Topličanin 42, 4. SFK Morava- 38, 5. Jedinstvo(GS) – 36, 6. Radan – 35, 7. Sloga(L)- 35, 8. Mineralac- 34, 9. Pusta reka- 30, 10. Nebeski Anđeli- 29, 11. Gracko – 26, 12. Svetlost- 26, 13. Jablanica- 26, 14. OFK Kosanica- 23, 15. Plantaža- 22, 16. Jastrebac(bl)- 8, 17. Mladost(vin) – 3 – 6, 18. Gračanica- 1 – 2

ZONA CENTAR 18 KOLO 16/17.03.

Svrljig: FK Svrljig- OFK Napredak(Al)- 0:1

Belotinac: Naša krila 1936- Orljane-5:1

Gornji Matejevac: Jedinstvo- Palilulac- 3:1

Žitkovac: Morava- Bukovik-9:1

Pukovac: FK Pukovac- Car Konstantin-2:1

Niš: OFK Niš- Mladost(Bat)-1:0

Medoševac: Mladost- OFK Brzi Brod-0:2

Balajnac: Zemljoradnik- Radnički 2020- 5:1

1. OFK Brzi Brod – 48, 2. Jedinstvo(GM) 38, 3. Naša krila 1936- 36, 4. Pukovac- 34, 5. Mladost(batu)- 33, 6. Mladost(M)- 33, 7. Svrljig- 27, 8. Morava (Žit)- 25, 9. OFK Niš- 25, 10. Zemljoradnik 24, 12. Orljane- 21, 13. Palilulac- 20, 14. Radnički2020- 11, 15. OFK Napredak(Al)- 10, 16.Bukovik-1 – 2

ZONA ISTOK 18 KOLO 16/17. 03.

Dimitrovgrad: Balkanski- Jedinstvo(P)- 5:4

Zaječar: Timok 1919- Hajduk Veljko- 3:0

Zlot: OFK Zlot- OFK Slatina-0:1

Boljevac: Rtanj- Rajko Mitić – 1:0

Babušnica: Lužnica- OFK Knjaz- 3:0

Kladovo: Brodoremont- Trebič-

Štubik: Branik- Bor 1919-

1. Timok 1919- 51, 2. Hajduk Veljko- 1- 32, 3. bor 1919- 3 – 32, 4. Lužnica- 32, 5. tansko Rajić- 31, 6. Jedinstvo(P)- 27,7. Rtanj- 24, 8. Branik- 23, 9. Balkanski- 23, 10. Ofk Slatina- 23, 11. Rajko MItić 17, 12. Brodoremont- 15, 13. OFK Knjaz- 13, 14. OFK Zlot-1 – 6, 15. Trebič- 6,.

ZONA ZAPAD 18 KOLO 16/17.03 .

Ćuprija: Morava1918- Mladi Borac- 2:2

Despotovac: Sloga- Župa- 0:1

Kušiljevo: FK Kušiljevo- Temnić 1924-

Jovac: Mladost- Trstenik PPT-

Zleginje: Vinoragadar- Levač-

Jasenovo: Orlovi- Blagotin-

Rakitovo: OFK Lugomir- Rembas-

1.. Morava 1918- 45, 2. Temnić 1924- 38, 3. TrstenikPPT- 31, 4. Župa- 26, 5. Rembas- 25, 6. Orlovi-23, 7. Mladi Borac- 23, 8. OFK Lugomir- 22, 9. Mladost8J)- 20, 10. Juhor- 19, 11. Sloga(D)- 19, 12. Kušiljevo- 19, 13. Vinogradar- 17, 14. Blagotin – 14, 15. Levač- 12,

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print

Možda ste propustili