JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI LIGA FS RIS ZA 23/24.03. 2024 god.

SRPSKA LIGA ISTOK 19 KOLO

Niš: OFK Sinđelić- Meševo- 3:2

Prahovo: Dunav- SFS Borac-2:0

Jagodina: GFK Jagodina-Jedinstvo 1936-1:1

Trgovište: Pčinja- Vlasina- 3:2

Paraćin: Jedinstvo- Trajal- 1:3

Knjaževac: Timočanin- Radnički (SV)-

Žitorađa: FK Žitorađa- Đerdap-1:1

Pirot: Radnički – Budućnost(P)-6:1

TABELA:1. Traja- 57, 2. Radnički(P)-  36, 3.) Meševo- 36, 4). OFK Sinđelić 36, 5). Jagodina- 32, 6). SFS Borac- 31, 7). Jedinstvo 1936 -27, 8)Dunav- 26, 9) Radnički (SV)-1 – 23, 10) Budućnost(P)- 22, 11) Jedinstvo(P), 12) Đerdap- 21, 13). Pčinja- 19, 14). Timočanin- 18, 15) Vlasina- 14. 16) žITORAĐA – 11.

ZONA JUG 21 kOLO

Kuršumlija: Gračanica- Mineralac-0:4

Bošnjace: Jedinstvo- OFK Topličanin- 1:0

Bujanovac: Nebeski Anđeli- Svetlost-5:1

Vinarce: Mladost 1959- Gracko- 0:6

Bojnik: Pusta reka- OFK Kosanica- 3:2

Medveđa: Jablanica- Radan- 2.2

Blace: Jastrebac- Sloga (L)-1:6

Donje Stopanje: Plantaža- SFK Morava- 2:0

Gornje Stopanje: Jedinstvo- SU Dinamo jug- 2:1

TABELA: 1) Jedinstvo(B)- 47, 2) Su Dinamo jug- 45, 3) OFK Topličanin 42, 4) Jedinstvo(GS) 39, 5) Sloga-38, 6) SFK Morava- 38, 7) Moravac38, 8) Radan- 36, 9). Pusta reka -33, 10). Nebeski Anđeli- 32, 11). Gracko- 29, 12). Jablanica- 27, 13). Svetlost- 26, 14). Plantaža- 25, 15). OFK Kosanica- 22, 16). Mladost 1959- 9, 17). Jastrebac- 8, 18). Gračanica-1- 2

ZONA CENTAR 19KOLO

Knez selo: Radnički 2020- Mladost(M)-2:1

Aleksinac: OFK Napredak – Pukovac 3:1

Batušinac: Mladost- Svrljig- 3:1

Ražanj: Bukovik- Jedinstvo(GM)-1:10

Blajnac: Zemljoradnik- Naša krila 1936-1:1

Brzi Brod: OFK Brzi Brod- OFK Niš-1:0

Niš: Car Konstantin -Morava(Žitk)- 6:3

Niš: Plailulac- Orljane-3:2

TABELA: 1). OFK Brzi Brod- 51, 2). Jedinstvo(GM) – 41, 3). naša krila 1936- 37, 4). Mladost(Bat)- 36, 5). Pukovac- 34, 6). Mladost(M)- 33, 7). Car Konstantin- 27, 8). Svrljig- 27, 9). Morava(Ži)- 25, 10). OFK Niš- 25, 11). Zemljoradnik- 25, 12). Palululac- 23, 13). Orljane- 21, 14). Radnički 2020- 14, 15). OFK Napredak 1929- 13, 16). Bukovik- 2

ZONA ISTOK 19 KOLO

 

 

 

Knjaževac: OFK Knjaz- Brodoremont-1:0

Soko banja: Trebič- Rtanj-2:0

Pirot: Tansko Rajić- Balkanski- 0:2

Bor: Bor 1919- Lužnica-3:0

Bela Planka: Rajko Mitić- OFK Zlot-3:0

Slatina: OFK Slatina- Timok 1919-1:6

Negotin: Hajduk Veljko- Jedinstvo(P)-2:1

TABELA: 1):Timok 1919- 54, 2). Bor 1919(-3)- 35, 3). Hajduk Veljko -1 – 35, 4). Lužnica- 32, 5). Tanasko Rajić 31, 6). Jedinstvo(Pi)- 27, 7). Balkanski- 26, 8). Rtanj- 24, 9). OFK Slatina- 23, 10). Branik- 21, 11). Rajko MItić- 20, 12). OFK Knjaz- 17, 13). Brodoremont- 15, 14). Trebič- 9, 15). OFK Zlot-1)- 6.

ZONA ZAPAD 19KOLO

Glavinci: Juhor-OFK Lugomir-0:3

Trstenik: TrstenikPPT- Morava 1918-0:1

Pojna: Blagodin- Vinogradar(Zl)-4:3

Rekovac: Levač- Sloga(D)-1:5

Sedlare: Mladi Borac- Temnić 1924-4:2

Resavica: Rembas- Orlovi-3:1

Aleksandrovac: Župa- Mladost(Jo)- 0:0

TABELA: 1). Morava 1918- 48, 2). Temnić 1924- 38, 3). TrstenikPPT- 31, 4). Rembas- 28, 5). Župa- 27, 6). Mladi Borac- 26, 7). OFK Lugomir- 25, 8). Orlovi- 23, 9). Sloga8De)- 22, 10) Mladost(J)- 21, 11). Juhor(Gl)- 19- , 12). Kušiljevo- 19, 13). Vingradar- 17, 14). Blagodin- 17, 15). Levač- 12.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print