JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI LIGA FS RIS ZA 18 i 19 MAJ 2024

SRPSKA LIGA ISTOK 28 KOLO

 

Meševo: FK Meševo- Žitorađa- 3:0 sl

Jagodina: GFK Jagodina- Timočanin- 3:2

Pirot: Radnički- Dunav- 0:0

Paraćin: Jedinstvo- OFK Sinđelić- 1:3

Trgovište: Pčinja- SFS Borac- 1:3 ( prekid u 80 min)

Vlasotince: Vlasina- Radnički (SV)- 3:3

Kruševac: Trajal- Đerdap- 4:1

Popovac: Budućnost- Jedinstvo 1936 (Kr)0:2

TABELA: Trajal- 84, 2). OFK Sinđelić 49, 3). Radnički (P)- 47, 4). Jedinstvo(KR)- 47, 5). Meševo- 45, 6). GFK jagodina 44, 7). SFS Borac- 42, 8). Vlasina- 39, 9). Šerdap- 39, 10). Jedinstvo(Par)- 37, 11). Dunav- 37, 12). Radnički SV)- 36, 13). Budućnost(P)- 35, 14). Pčinja- 29, 15). Timočanin- 13, 16). Žitorađa- 11

ZONA JUG 30 KOLO 18/19,05 2024

 

Bujanovac: Nebeski Anđeli- Jedinstvo(B)- 6:1

Vinarce: Mladost- Jastrebac- 2:7

Bojnik: Pusta reka- Gračanica-3:0 sl

Kuršumlija: OFK Kosanica- Sloga- 5:4

Pukovac : Svetlost- SFK Morava- 0:2

Lebane: Radan- Plantaža- 4:0

Gornje Stopanje: Jedinstvo- Jablanica-6:1

Vranje: SU Dinamo jug- Mineralac-2:0

Kuršumlija: Gracko- OFK Topličanin-1:0

RABELA: ‚1). SU Dinamo jug- 72, 2). Jedinstvo(B)- 62. 3). OFK Topličanin- 58, 4). Jedinstvo(GS)- 58, 5). Radan- 57, 6). Sloga(Le). -57, 7). SFK Morava- 57, 8). Mineralac- 48, 9). Nebeski Anđeli- 47, 10). Pusta reka- 47, 11). Gracko- 46, 12). Svetlost- 38, 13). OFK KOsanica- 38, ‚14). Jablanica- 33, 15). Plantaža- 29, 16). jastrebac- 13, 17). Mladost(Vi)- 5, 18). Gracko- 2.

ZONA CENTAR 27 KOLO 18/19.05. 2024

 

Svrljig: FK Svrljig- Morava(Ž)- 3:0 (prekid u 13 min)

Gornji Matejevac: Radnički 2020- Bukovik- 4:0

Pukovac: Pukovac- Naša krila 1936-1:2

Niš: OFK Niš- Jedinstvo-4:1

Medoševac: Mladost- Orljane-8:1

Blajnac: Zemljoradnik -Palilulac-0:1

Brzi Brod: OFK Bri Brod- Car Konstantin-8:1

Belotinac: Mladost- OFK Napredak (Al)- 2:1

TABELA: 1). OFK Brzi Brod- 70. 2). Naša krila 1936- 58, 3). Jedinstvo(GM) 52, 4). Mladsost(B) 49, 5). Pukovac- 44, 6). Svrljig- 43, 7). Zemljoradnik- 42, 8). Mladost(M)- 40, 9). Car Konstantin- 39, 10).OFK Niš- 37, 11). Palilulac- 33, 12), Radnički 2020- 31, 13). oFK Napredaki (AL)- 31, 14). Morava(Ž)- 25, 15). Orljane- 24, 16). Bukovik- 2

ZONA ISTOK 27 KOLO 18/19.05. 2024

 

Boljevac: Rtanj- Balkanski- 3:1

Babušnica: Lužnica- Timok 1919- 1:3

Knjaževac: OFK Knjaz- Trebič- 1.1

Kladovo: Brodoremont- OFK Zlot- 3:0 sl.

Štubik: Branik- Jedinstvo-1:1

Pirot: Tansko Rajić- Hajduk Veljko- 4:1

Bor: OFK Bor 1919- Rajko Mitić-4:0

TABELA: 1). Timok 1919- 71. 2). OFK Bor- 50, 3). Tansko Rajić 48, 4). Hajduk Veljko- 45, 5). jedinstvo- 42, 6). Balkanski- 39, 7). Lužnica- 39, 8). Branik- 39, 9). Rtanj- 32, 10′). Rajko Mitić- 31, 11). OFK Slatina- 30, 12). Brodoremont- 25, 13). OFK KNjaz- 24, 14). Trebič- 10, 15). oFK Zlot- 9.

ZONA ZAPAD 27 KOLO 18/19.05. 2024

 

Despotovac: Sloga- Kušiljevo- 2:1

Glavinci Juhor- TrstenikPPT- 3.1

Poljna: Blagotin- Levač- 8:0

Zleginje: Vinogradar- Mladost (J)- 3:0

Jasenovo: Orlovi- Morava 1918-2:4

Rakitovo: OFK Lugomir- Temnić 1924-2:1

Resavica:_ Rembas- Župa-2:0

TABELA: 1). Morava 1919- 67. 2). Temnić 1953- 53. 3). TrstenikPPT- 44, 4). Rembas- 39, 5). OFK Lugomir- 38, 6). Sloga8D)- 37, 7). Mladi Borac- 37, 8). Župa- 36, 9). Mladost(J)- 33, 10). Orlovi- 33, 11). Vinogradar- 32, 12). Juhor- 29, 13). Kušiljevo- 28, 14). Blagotin- 28, 15). Levač- 12

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print