5. maj 2024.

Pustorečani ubedljivi protiv komšije

PUSTA REKA-JEDINSTVO(GS) 4:0 ( 1:0)

Bojnik. Sudija: Ljubiša Pavlović(Leskovac)7. Strelci: Danijel Stanišić u 35, D. Stojanović u 54 (autogol), Danilo Stanišić u 67, ALeksandar(G) Stanković u 70 minutu.

Žuti kartoni: V. Stefanović (Jedinstvo). Crveni karton: O. Nikolić u 55 min(Jedinstvo).

PUSTA REKA: S: Stanković 7, L. Petrović 7, A. Arsić 7/Đenić7),  D. Arsić 7,5, Ž.Stojanović 7(S. Cvetković-), Aleksandar (Z) Stanković 7(N. Jovanović -), , Danijel Stanišić 8, Aleksandar (G) Stanković 7 Dinić-), , Vidojević 7,5( Ivanović -),  Stojčić 7,5, Danilo Stanišić 8.

JEDINSTVO(GS): Aleksić 6, Novović 6, Kostić 6, V. Stefanović 6Marković-),, Marinković 6, Stojanović 6 (Dimitrijević-),, Nikolić 6, Trajković 6( Zdravković-), D. Blagojević 6,5, D. Stefanović 6,5, S. Stefanović 6,5

Igrač utakmice:  Danijel Stanišić

Uspešna prolećna premijera u Bojniku u kojoj su domaći fudbaleri u potpunosti nadigrali komšije iz Donjeg Stopanja  i sa četiri postignuta pogotka najavili dobre igre ovog proleća, dok se od gosteiz predgrađa Leskovca  više očekivalo na premijeri u Bojniku.

Pogodka nije bilo sve do 35 minuta kada je  najbolji pojedinac na utakmci Danijel Stanišić posle odlične akcije navalnog reda domaćih uspešno okončao  pogotkom, što je bio rezultat prvog dela utakmice.

U drugom delu igre prednost domaćin  udvstučuje autogolom D. Stojanovića, koji u nameri da osujeti obećavajući napad domaćih šalje loptu u sopstvenu mrežu.

Na 3:0 povisio je Danilo Stanišić u 67 minutu igre, posle odličnog dodavanja od strane iskusnog Vidojevića nije mu bilo teško da savlada golmana gostiju Aleksića.

Tačku na odličnu igru domćina stavio je Aleksandar (G) Stankvić samo tri minuta kasnije posle proigranog duplog pasa  sa Vidojevićem izbio je sam pred gol gostiju I rutinski savladao Aleksića.