PUSTOREČANI BOLJI OD PROKUPČANE

ZONA JUG   PUSTA REKA- OFK TOPLIČANIN 4:2 ( 2.1)   Bojnik: Gledalaca 200. Sudija: Danilo Spasić ( Lebane) 8. Strelci: V. Jović u 35, M. Stojanović u 45, 64 , 67(KU) za Pustu reku, a D. Stojković u 42(KU), N. Dragićević u 88 za OFK Topličanin.   PUSTA REKA: Cenić 6,5, P. Stojanović 7, D. Stojčić 7, M. Stojanović 8,5, D. Stanišić 8, A. Stanković 7, N. Jovanović 8, A. Ilić 7 ( P. Vidojević 8), V. Jović 7,5, N. Petrović 7, D. Arsić 7.   OFK TOPLIČANIN: A. Ilić 6,5, M. Krstić 7, L. Paunović 7, N. Dragićević 7,5, L. Dragićević 6,5, I. Kaličanin 7, Andrejić 6,5, Radovanović 6,5 ( V. Ristić 6,5 ), Tonić 6,5, D. Stojković 7, M. Kitić 7. Igrač utakmice: Miljan Stojanović Lepa fudbalska predstav na zatvranju ovogodišnje fudbalske sezone u Bojniku, u kojoj je domaćin bio bolji od goste iz Prokuplja i zalsuženo se pobedom oprostio od svoje navijače do jesenjeg dela prvenstva. Centralna figura utakmice bio je Miljan Stojanović koji je “het trikom” obeležio ovu utakmicu. Prvi pogodak viđen je tek u 35 minutu a strelac je bio V. Jović da bi gosti u 41 minutu poravnali rezultat iz kaznenog udarca kojeg je izveo D. Stojković,međutim u poslednjim trenutcima prvog dela igre M. Stojanović postiže pogodak i domaći po drugi put dolaze u voćstvo. U drugom delu utakmice takođe je viđeno tri pogotka , M. Stojanović se još dva puta upisao u strelce u 64 i tri minuta kasnije iz kazneog udarca, da bi konačan rezultat 4:2 postavio N. Dragićević u 88 minutu igre. V. STEVANOVIĆ