PUSTA REKA UBEDLJIVA U MEDVEĐI

ZONA JUG   JABLANICA- PUSTA REKA- 1:6 (0:3) Medveđa: Gledalaca 100. Sudija: Danijel Trajković ( Leskovac) 7. Strelci: F. Zaimi u 67 za Jablanicu, a M. Stojković u 18, A. Ilić 23, P. Stojanović 45, N. Jovanović 75, D. Arsić 82, Danijel Stanišić u 85 min. Za Pustu reku. Žuti karton: N. Jovanović ( pusta reka).   JABLANICA: M. Stamenković 6, G. Đokić 6, ( A. Krstić 5), S. Janković 6, F. Zaimi 7, S. Rajčević - ( A. Ivković 5,5), S. Rajčević 6, V. Stanković 6, Šk. Sahiti 6 ( D. Ibraimović-), A. Savić 6, M. Palević ( Šp. Sahiti -), B. Mihajlović 6.   PUSTA REKA: V. Đikić 7, P. Stojanović 7,5, D. Stojčić 8, M. Stojanović 8, D. Stanišić 8, A. Stanković 7 ( V. Jović 7), M. Stojković 7,5, N. Jovanović 7,5, A. Ilić 7 ( P, Vidojević 7,5), N. Petrović 7,5, D: Arsić 8. Igrač utakmice: Danijel Stanišić Pustorečani se prošetali kroz medveđu i visokim rezultatom porazili domaćina , izvanrednom igrom u oba dela sureta, tako da su još jednom javnosti dokazali da nisu tim za ispadanje. Već u 18 minutu mladi i sve bolji M. Stojković je doveo goste u voćstvo. Samo 5 minuta ksnije tu prednost je udvostručio N. Jovanović. Do odlska na odmor još jedan pogodak u mreži domaćina, a to je delo P. Stojanovića u poslednjim trenucima prvog dela igre. U drugom delu ista slika na terenu tim iz Bojnika je taj koji je diktirao tepo igre i postizao golove. Tračak nade za domaćina dao je F. Zaimi pogotkom u 67 minutu kada je postigao počasni pogodak za domaćina. Nakon toga usledila su još tri pogotka domaćina. Četvrti pogodak delo Nemanje Jovanovića u 75 minutu igre. U samom finišu utakmice još dva pogotka gostiju, najpre je u 82 peti pogdak na utakmici postigao D. Arsić, da bi tačku na visoku pobedu gostiju stavio u 85 minutu najbolji pojedinac na utakmici kapiten Danijel Stanišić. V. STEVANOVIĆ