PROKUPČANI PEVAJUĆI IZ LEBANA

RADAN-OFK TOPLIČANI 1:4 (1:3)

Lebane. Gledalaca 200. Sudija: Jovan Bojčić (Niš) 6. Strelci: Anđelić u 23, za Radan, D. Stojković u 28, S. Cvetković u 37, L. Dragićević u 43, N. Dragićević u 89 za OFK Topličanin. Žuti kartoni: N. Živković (Radan), Crveni karton: M. Milošević u 6 ,min(Radan).

RADAN: N. Babić 6,5, S. Kostić 6, M. Milošević- , A. Anđelić 7, M. Stošić 7, (M. Ilić-), M. Stanković- ( L. Ivanović 6), N. Smiljković 6,5, A. Dojčinović 6,5, M. Stevanović 6 ( N. Živković-), N. Perić 6, O. Stanković 6 ( N. Živić 6).

OFK TOPLIČANIN: A. Ilić 7, M. Krstić 6,5,, L. Paunović 7,5, M.Atansković 7, L. Dragićević 7,5, I, Kaličanin 7,5, J. Jovanović 6,5 ( D. Stamenković7), M. Andrejić 7,5 ( V. Stanković 7,5), S. Cvetković 6 ( D: Marković 7), D. Stojković 8 ( N. Dragićević 7,5 ) M. Kitić 7.

Igrač utakmice: Dušan Stojković

Gosti iz Prokuplja nastavljaju sa dobrim fudbalksim partijama. Ovog puta iz Lebane nose ceo plen ali uz obilatu pomoć domaćih ono što se dogodilo u 7 minutu igre kada je zboog povlaćenje za dresMihajlo MIlošević jednog od igrača gostiju kada su bili jedan na jedan dobio crveni karton i domaći su ostali sa igračem manje. Tako da je trener domaćih morao da izvrši prinudnu izmenu i iz igre izvede rovitog kapitena MIloša Stankovića a u igru uvede drugog štopera Luku Ivanovića, što su gosti znali da iskoriste tu brojčanu prednost i postignu čak četiri pogodaka

Ipak prvi su u voćstvo došli domaći preko sve boljeg A. Anđelića u 23 minutu igre. Međutim samo pet minuta kasnije najbolji pojedinac na utakmici Dušan Stojković je prošao po desnu stranu i savladao Babića. Potpuni preokret dogodio se u 37 minutu kada su gosti došli u voćstvo i poveli sa 1:2. Do odlaska na odmor još jedan pogodak gostiju ovog puta mladog L. Dragićevića na dodavanje D. Stojkovića.

U drugom delu u samom finišu utakmice konačnih 1:4 postavio je drugi mladi igrač N. Dragićević. Pobeda gostiju gde svi igrači zaslužuju pohvale iz Prokuplja, a naročito mladi bonus igrači i strelci po jedan pogodak braća Luka i Nikola Dragićević i ništa manje pohvalu zaslužuje i mladi Marko Andrejić . Upravo pred ova tri mlada igrača je dobra fudbalska karijera prema onome što su prikazali u Lebanu.