PODELA NA RAVNE ČASTI

PRVA LIGA SRBIJE PLEJ OF   SMEDEREVO- TEKSTILAC 1:1 ( 0:1)   Smederevo: Gledalaca 1.500. Sudija: Danilo Jerinić (Beograd) 8. Strelci: Čižak u 79 za Smederevo, Davidović u 38 za Tekstilac. Žuti kartoni: Vasić, Obekla, Luković ( Tekstilac).   SMEDEREVO: Lukić 7, Đorović 7, (Jevremović 6,5),Petronijević 6,5 , A. Marković 7, Janković 7, radić 6,5, Panić 7 Zuvić 7 ( Rašljanin-), N. Jovanović 7, (L: Marković 7).   TEKSTILAC: Brać 7, Zličić 7 ( Marković 6,5), Luković 7, Marjanović 7, D. Stojanović 7 (Avram-), Princ 7, Vasić 6,5 ( Obekla-), Sredojević 7, Jočić 6,5 ( Stanković-), Davidović 7,5 ( Zvekić-), Kocić 7. Igrač utakmice: Davidović U Smederevu podela na ravne časti je i najpravedniji ishod. Gosti su u prvom delu poveli pogotkom Davidovića u 38 minutu da bise tim rezultatom otišlo na odmor. U drugom delu utakmice domaći su smogli snage da izbegnu poraz , uspeli su samo da izjednače i to pogotkom Čižaka u 79 minutu igre i tako izbegnu poraz na svom terenu od dobre goste iz Odzaci.