PIROĆANCI BROJALI DO SEDAM

ZONA ISTOK   JEDINSTVO(P)- OFK KNJAZ 7:1 ( 3:0)   Pirot: Gledalaca 200. Sudija: Nikola Milković ( Zaječar) 7. Strelci: S. Sokolov u 16, A. Stojanović u 33, 76, L. Vasov 35, 62, D: Salić u 71, M. Ivanović u 85 za Jedinstvo, N. Dimitrijević u 68 za OFK Knjaz. Žuti kartoni: B. Kostić (Jedinstvo), S. Ranđelović (OFK Knjaz).   JEDINSTVO. Đorđević 7, M. Nikolov 7,(V. Zlatković -), U. Dzunić 7, R. Petrović7, M. Cvetković 7, N. Rančić6,5, (D. Bošković 7), B. Mijić 6,5, (D. Salić7), S, Sokolov 7,5(M. Ivanović -), A. Stojanović 8, L. Vasov 8, B. Kostić 7(V. Ćirić -),   OFK KNJAZ: A. Milosavljević 6, L. Petrov 6, M. Ivanović 6,5, J. Jonić 6, S. Ranđelović 6, I. Nikolić 6, M. Milenković 6, Ž. Mijović 6 A. Milenković 6 N. Dimitrijević 6 T. Cibrić 6 Igrač utakmice: Aleksandar Stojanović razigrani Piroćanci do vrha su napunili mrežu gostiju iz Trgovišta kod Knjaževca i kući ih ispratili sa sedam golova u mreži. Da su bar malo bili precizniji domaćini rezultat je mogao da bude i dvocifren. U prvom delu igre domaći su postigli tri pogotka preko S. Sokolova u 16, A. Stojanovića u 33 i L. Vasova u 35 minutu igre i na odmor se otišlo sa tri gola prednosti za domaćina . U nastavku sureta ista slika na terenu samo što su domaći još četiri puta zatresli mrežu golmana A: Milosavljevića, dok su gosti jedino što su uspeli za ceo tok susreta to je da u 68 minutu preko N. Dimitrijevića postignu počasni pogodak, što je bilo premalo za nešto ozbiljnije pred razigranim domaćinom.