27. april 2024.

„ Orlići“se razgoropadili na Durlanu

SRPSKA LIGA-ISTOK

OFK SINĐELIĆ- MORAVAC /Orion 6:0(3:0)

Niš: Sudija. Ivana Čolaković(Niš) 8. Strelci: U. Jovanović u 20, 29, Velinov u 39, M.Petrović 52, Mančić 75, Stoicev u 77 minutu. Žuti kartoni: Velinov (OFK Sinđelić), Kocić i Lepojević(Morvac /Orion).

OFK SINĐELIĆ: Cvetanković- , Vleičković 7 ( N. Ristić 7),  Radenović 7, M. Petrović 7 ( Novković -), Mršević 7 Zajić 7, Velinov 7 ( Mnačić 7), U. Jovanović 8, L. Petrović 6,5 (Dinić-), Đ. Stanković 7 ( Stoicev 7), Arsenović 7.

MORVAC/ ORION: Kocić 5 ( Mladenović -), Jovanović 5,5, Đorđević 5,5, Lepojević 6, Ćirić 5,5, Stanojković 5,5, Janković 6, M.Đorđević 5,5, Stevanović 5 ( Marinković -), Cekić 5, Stefanović5.

Igrač utakmice. U. Jovanović

Serija poraza nekadašnjeg Prvoligaša se nastavlja. Ovog puta naišli su na ratobrone „orliće“ na Durnalu koji su sa po tri pogtka u oba dela igre do vrha naunili mrežu golmana gostiju iz Mrštana.  U prvom delu igre seriju golova otvorio je najboljie pojedinac na utakmci  U. Jovanović  najpre u 20 na potom i u 29 mintu igre, da bi na3:0 povisio Velinov u 39 minutu, što je i bio rezultat prvog poluvremena. U drugom takođe još tri pogotka  a strelci su bili M. Petrović u 52, i rezerviste Mančić  u 75 i samo dva minuta kasnije Stoicev, za visoku i vrednu pobedu  svog tima.