“ORLIĆI” PORAŽENI U KRUŠEVCU

SRPSKA LIGA-ISTOK   JEDINSTVO 1936- OFK Sinđelić 2:0 ( 1:0) Kruševac: Gledalaca 300. Sudija: Jovan Aleksić (vranje9 8. Strelci: N. Jovanović u 28(KU), J. Vidojević u 68 min. Žuti kartoni: N. Milosavljević, J. Vidojević ( Jedinstvo), M. Stefanović, L. Petrović, V. Čarapić ( OFK Sinđelić   JEDINSTVO 1946: N. Jovanović 7, N. Milosavljević 7,5 Đ. Pavlović 7 ( K. Vujčić 7), B. Radojković 7 ( N. Rajković 7 ), Đ. Kotlajić 7 ( O. Ćolović 7), Đ. Ivljanin 7, B. Stojanović 7 ( N. Jovanović 7), J. Denić 7, a. Dobrosavljević 7 ( I. Dragićević 7), J. Vidojević 8 R. Aleksić 7,5.   OFK SINĐELIĆ: M. Stefanović 6,5, M. Topalović 6,5, H. Ajdarević 6, M. Ivečić 6,A. Stojković 6,5, L. Petrović 6 ( D. Velinov 6), N. Todorović 6,5 ( V. Đorđević 6), L. Stojković 6,5 ( D. Zdravković 6, ), A. Cvetković 6,5 ( N. Ristić-), A. Stamenković 6,5, V. Čarašić 6,5. Igrač utakmice: Jovan Vidojević Po jedan pogodak u oba dela igre dovaoljna j ebio da se pobedi vrlo dobra ekipa sa Niškog Durlana. Prvi pogodak za domaće postignut je iz kazneog udarca u 28 minutu kog je izveo golman N. Jovanović i sa tim rezultatom se otišlo na zalsuženi odmor. U drugom poluvremenu pobeda domaćina overena je u 68 minutu kada je rezultat udvostručen, pogotkom J. Vidojevića u 68 minutu igre, što se do kraja utakmice ispostavilo da je to bio i konačan rezultat i pobeda domaćina.