ORLIĆI KLJUCNULI NOVU TROJKU

SRPSKA LIGA- ISTOK   JEDINSTVO(P)- OFK SINĐELIĆ 1:3 ( 0:1) Paraćin: Gledalaca 250. Sudija: Marko Ćirić ( pirot) 7. Strelci: Lapčević u 48 za Jedinstvo, a Petković u 40, 52, A. Stojanović u 83 za oFK Sinđelić. Žuti kartoni: Tadić ( Jedinstvo), Petković, Jović ( OFK Sinđelić).   JEDINSTVO(P): Marković 6, Tadić 6, Novković 6, Starčić 6, Marinković 6 ( Milošević-), Kovačević 6(Milenović -), Angelski 6,5 Dudić 6 ( Šalja-), Radovanović 6, Nastasijević 6 (Kostov-), Lapčević 7.   OFK SINĐELIĆ: Stefanović 7, Topalović 7, Jović 7,5, Radenković 6, Miljković 6,5, (Petrović-), A. Stojković 7,5, Ikić- ( Ajdarević 6), Petković 8, (Stamenković-), L. Stojković 7, Zajić 6 ( Đorđewvić 6), Cvetković 7. Igrač utakmice: Nikola Petković Gosti iz Niša zasluženo idu kući pevajući. Popularni “orlići” su kljucnuli ceo plen u Paraćinu u utakmci u kojoj su bili bolji u oba dela igre. Prvo poluvreme rešili su u svoju korist pogotkom N. Petkovića u finišu tog dela igre tačnije u 40 minutu. U drugom delu već na samom početku jedan od najboljih ako ne i najbolji igrač domaćih Lapčević ponovo je i na ovoj utakmici zatresao mrežu protivnika i poravano rezultat. Međutim bolja i organizovanija igra gostiju krunisana jesa još dva pogotka do kraja utakmice, najpre se po drugi put u strelce upisao ponovo N. Petković najbolji pojedianc na utakmici, da bi tačku na sigurnu pobedu stavio golgeter A. Stojković u finišu utakmice tačnije u 83 minutu i samo overio vrednu pobedu na gostovanje u Paraćinu.