„OKLOPNICI“ PREPLIVALI KOLUBARU

PRVA LIGA SRBIJE   KOLUBARA- SMEDEREVO 2:4 ( 1:3) lazrevac: Gledalaca 300. Sudija: Igor Kovačević 7. Strelci: Đorđević u 2, Jevremović u 55 za Kolubaru, Zuvić u 17, i 22, Obradović u 24, Dimitrijević u 85 min za Smederevo. Žuti kartoni: A. Jovanović, Đoković, A. Marković (Smederevo).   KOLUBARA: Stanivuković 6, Ilić 6, Marinković 6, Hikaru 6,5, Savković 6 ( Đokić-), Đorđević 7 ( Lazrević-), Furtula 6,5, Cvjetičanin 6 ( Suva 6), Kočović 6,5, Jovanović 6,5, Kiković 6 ( Jevremović 6,.5).   SMEDEREVO: Lukić 7, Djorović 7, A. Jovanović 6 ( S. Jovanović-), Kostić 7, Dimitrijević 7, Marković 7, Janković 6,5 ( Jevremović-), Zuvić 8, (Petronijević-), Ilić 7, Obradović 7, (Čizik-), Marković 7 ( N. Jovanović-). Igrač utakmice Zuvić Već u 2 minutu domaći su došli u voćstvo pogotkom Đorđevića, međutim na sceni stupa najbolji pojedinac utakmice Zuvić i sa dva pogotka u 17 i 22 minutu preokreće rezultat u korist gostiju iz Smedereva, da bi Obradović 2 minuta kansije stvorio kapitalnu prednost 1:3 što je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom delu utakmice po jedan pogodak na obe strane Jevremovića za domaće u 55 i Dimitrijevića u 85 minutu kada je postavio konačan rezultat na utakmici 2:4 u korist goste iz Smedereva.