29. april 2024.

NOVA TROJKA MEDVEĐANA

JABLANICA- LUGINA 3:0 ( 0:0)

Medveđa: Gledalaca 200. Sudija: Milan Kocić (Lebane) 8. Strelc: Marko Ivanović u 50, 59, 87(KU). Žuti kartoni: Momčilović, Savić (Jablanica), Zairi, Aguši, Dzelili, Kadriju( Lugina).

JABLANICA: Stamenković 7, Ivković 6,(Mitić 7), Kostić 7, Ibraimović 7,5, Janković 7,5, Momčilović 7, Rajčević 7, Ivanović 9 (Dinić -),Savić 7, Mihajlović 6,5, Stefanović 6.5, (ŠP Sahiti 7),

LUGINA: Redzepi 6,Zairi 6, (Bektaši 6), Ahmeti 6,Aguši 6,Kanberi 6, Abdulahu6,5 F.Dzelili 6, Limani6, Selimi 6, Lj. Dzelili 6(Ismaili -), Kadriu 6 (Jahiju -),

Igrač utakmice Marko Ivanović

Centralna figura utakmice i tvorac pobede domaćina bio je “hetrikom” Marko Ivanović koji je sa tri pogotka doneo svom timu vrednu i zasluženu pobedu. U prvom delu utakmice nije bilo golova, gosti suse uspešno branili i na odmor se otišlo a mreže su mirovale.

U drugom delu na sceni stupa marko Ivanović koji prvi pogodak potiže u 50 minutu igre, da bi prednost udvostručio devet minuta kasnije. Konačnih 3:0 i treći pogodak je iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca kojeg je izveo Ivanović u 87 minutu i postavio tako konačan rezultat na utakmici.