NEREŠENO NAJPRAVEDNIJE

RPSKA LIGA ISTOK   GFK JAGODINA – BUDUĆNOST (P) 1:1 ( 0:1)   Jagodina: gledalaca 200. Sudija: Jovan Aleksić ( Vranje ) 7. Strelci: M. Vemić u 51 za GFK Jagodinu, N. Bogdanović 34 za Budućnost. Žuti kartoni: D. Stamenković, D. Milanović, S. Stojković, N. Mladenović ( Budućnost ). GFK JAGODINA: S. Ilić 6,5, N. Tričkovi 6,5, N. Todorović 7, M. Jovanović 6, M. Stanić 6,5 ( S. Cvijanović 6,5), D. Ignić 6,5, M. Nikolić 6), A. Janković 6 ( M. Čupić 6,5), N. Nikolić 6,5, N. Radmanović 6,5), M. Jovićević 6,5, Ž. Tasić 6, M. Vemić 7 ( D. Čakić 6),   BUDUĆNOST: D. Stamneković 6,5 M. Miloševcić 6,5, N. Mirković 6 ( N. Nikolić 6,5), M. Ranđelović 6,5, N. Petrović 6,5 D. Milanović 6 ( V. Mitić 6,5), L. Petrović 6, S. Stojković 6,5, N. Mladenović P. Aranđelović 6 ( S. Miletić 6,5), N. Bogdanović 7 ( N. Ristić6).   Igrač utakmice: N. Bogdanović Jeddano od derbi kola odigran u Jagodini završen je bez pobedika , po jedan pogodak u oba dela igre u prvom gostiju u drugom domaćin je stigao do izjednačenja i po svoj prilici to je i najpravedniji ishod ovog susreta. Gosti su prvi poveli u 34 minutu pogotkom N. Bogdanovića i sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor jer se igralo vrlo borbeno i pokretljivo u fer i korektnoj igri oba tima. U drugom delu domaći su uspeli da poravnaju rezultat već na samom početku drugog dela tačnije u 51 minutu igre i slađa polovina je otišla za Popovac.