Medveđani pevajući iz Kuršumlije

ZONA JUG GRACKO-JABLANICA 0:4 ( 0:2) Kuršumlija: Sudija: Aranđel Veljković (Vranje) 7. Strelci: Stošić u 38 i 42, Papović u 70 i Palević u 90 minutu. Žuti kartoni: Ristić, Šaćiri (Gracko), Jović(Jablanica). GRACKO: Kovačević 6, Lazić 6 (Vasić  6), Živić 6, Stefanović 6, Kukureković 6, danić 6, Ristić 6 Stoiljković 6  ( Rašić 6), Miličević 6,5,N. Mirković 6 ( Todorović -), p. Mirković 6 ( Šaćiri -). JABLANICA: Miloš Mitić 7, Janković 7, Zarić 7, Slavko Rajčević 7,5 , Ibraimović 7,5, Jović 7,5, Stefan Rajčević 7,5, Ivanović 7, Stošić 8, Palević 75, Papović 7,5. Igrač utakmice: Stošić Po dva poogtka u oba dela igre fudbaleri iz Medveđe visoko su porazili  ekipu Gracko koja nijebila dorastao protivnik gostima. Pogotcima Stošića    u prvom dleu igre   već se natirao pobednik oovg sureeta. U drugom delu sa još dva pogtka najpre Papovića u 70 i Palevića u polsednjm minutima sureta za konačnih 0:4.