Medveđani neznaju za poraz

ZONA JUG FK JABLANICA-FK ALAKINCE 3:1( 2:1) Medveđa: Gledalaca 200. Sidija: Marija Đorđević(Leskovac) 8. Strelci: Sahiti u 10, Ivanović u 35, Dojčinović u 54 za Jablanicu, M. Petrović u 44(KU) za Alakince. Žuti kartoni: B. Mihajlović (Jablanica), Gačić, Aleksić, Radoičić(Alakince). JABLANICA: Mitić 7, Stošić 7, Zarić 7 ( Ibraimović 7), Slavko Rajčević 6 ( Mihajlović 6,5), Jović 7,5, Janković 7, Stefan Rajčević 7, Ivanović 8, Š. Sahiti 7 ( Grozdanović 7), Palević 7 ( Š. Sahiti 7),Dojčinović 7,5. ALAKIONCE: Gačić 6, Manolčev 6, Dobrić 6, Aleksić 6, Tasić 6, Tairović 6,5, Milovanović 6,5, Ljubić 6, Petrović 7, Radojičić 6, Stanimirović 6. Igrač utakmice: Marko Ivanović Serija bez poraza se nstavlja, ovog puta Medveđani su bili bolji od goste iz Alakinca, koji su doputovali sa samo 11 igrača i svojski se borili do kraja, ali nisu mogli da odole pulenima trenera Srđana Kocića koji iz kolo u kolo igraju sve bolje i bolje. Seriju pogodaka otvorio je Š. Sahiti već u 10 minutu igre , da bi prednost udvostučio Ivanović u 35 minutu igre. I kada se činilo da će se tim rezultatom otići na odmor pobrinuli su se gosti da u 44 minutu iz kazenenog udarca smanje prednost domaćina. U drugom delu utakmice viđen je još jedan pogodak i to sve boljeg novajlije u redovima domaćih Dojčinovića u 54 minutu igre što se do kraja ispostavilo da je to bio konačan rezulultat uz još jednu vrednu pobedu domaćih koji neznaju za poraz ove jeseni. V. STEVANOVIĆ