LEBANČANI BROJALI DO DEVET

ZONA JUG   RADAN- GRACKO 9:0 ( 4:0) Lebane: Gledalaca 200. Sudija: Aleksandar Mladenović ( Bujanovac) 7. Strelci: M. Stanković u 4, 28, S. Smiljković u 9, A. Anđelić 15, 69, 84, 86, 88, Živić u 67 min.. Žuti kartoni: N. Živković( Radan), N. Ristić, N. Mirković, F. Sekulić ( Gracko).   RADAN: N. Babić 7, S. Kostić 8 ,(M. Ilić 8), M. Cvetković 8, A. Anđelić 9, M. Stošić 7,5 (D. Dodić 7,5)M. Stanković 8,5 A. Dojčinović 8, (Živić 7,5), M. Stevanović 8, N. Perić 7,5 ( N. Živković 7,5 ), O. Stanković 7,5 ( L. Ivković 7), N. Smiljković 8   GRACKO: S. Krstić 5, I. Lazić 5,5, B. Dzemaili 5, N. Milenković 5, N. Ristić 5, ( U. Ristić 5,5), N. Krstić 5,5N. Đorđević 5, D. Milićević 5 ( N. Rašić 5), N. Mirković 6, F. Sekućić 6, F. Denić 5,5. Igrač utakmice A. Anđelić Radan je zaigrao onako kako se očekivalo od njega i do vrh napunio mrežu gostiju iz Srarog Gracka sa Kosova i Metohije. U prvom delu su postigli četiri u drugom pet golova i svaka linija tima je funkcionisala besprekorno . Mreža gostiju načeta je već u 4 minutu na pas Anđelića strelac je bio M. Stanković. Samo pet minuta kasnije na proigravanja M. Stankovića u strelce se upisuje i S. Smiljković. Od 15 minuta je već 3:0 i nazirala se katastrofa gostiju. Četvrti pogodak delo kapitena M. Stankovića izvanrednim udarcem sa ivice kaznenog prostora, što je i bio rezultat prvog dela igre. U nastavku sve do 67 minuta mreža gostiju je mirovala a onda se u strelce upisao Živić na asistenciju L. Ivkovića. Samo dva minuta na sceni stupa petostruki strelac A. Anđelić drugim pogotkom u 69,min.  da bi posle samo dva minuta ponovo bio strelac i to je bio šesti pogodak za domaćina. U finišu utakmice na tri asistencije rezerviste M. Ilića sva tri puta strelac je bio A. Anđelić i tako su gosti otišli kući sa punom mrežom golova pred razigranim pulenima Dragana Momirovića i njegovog pomoćnika Dušana Stankovića. V. STEVANOVIĆ