LAPČEVIĆ DONEO PRVU RADOST

ZONA JUG   OFK KOSANICA- RADAN 2:0(1:0)   Kuršumlija: Gledalaca 300. Sudija: Lazar Marković ( Kruševac) 7. Strelac: Lapčević u 42 i 87 minutu. Žuti kartoni: Šejić  (Kosanica) Smiljković, Dojčinović ( Radan).   OFK KOSANICA: Šejić 7,5,J. Lučić 7 ( Čomić-), Vukoičić 7, Lazarević 7,5, Kocić 7,5,Lukić 7, Simić 7, M. Petrović 7,5 ( Arsić 7), Ilić 7, Popović 7,5, Lapčević 8,5, (Mijajlović-)   RADAN: Babić 7,5, Stojković 6,5 ( Stoiljković 6,5), Milošević 7, Ivanović 6,5, Anđelić 6,5 ( V. Stanković-), Smiljković 7, M. Stanković 7, Ilić 6 ( Kostić 6,5), Dojčinović7, Stošić 6,5, Perić 6 ( Cvetković 6,5). Igrač utakmice: Lapčević Prva pobeda ekipe iz Kuršumlij epred svojim navijačima na premijeri ove jeseni u igri sa vrlo kvalitetnim timom iz Lebana, koji se predstavio publici u Kuršumliji kao dobar tim. Prvo poluvreme pripalo je domaćinima imali su više od igre, dok je Radan bio bolji u drugom delu utakmice više napadao ali je u oba dela igre primio po jedan pogodak. U prvom delu utakmice u samom finišu tačnije u 42 Lapčević je savladao vrlo dobrog Babića i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu Radan je stalno napadao bio bolji tim , ali je iz jednog kontra napada Lapčević u finišu utakmice udvostručio prednost svoga tima i doneo prvu radost za domaćina već u prvom jesenjem kolu.