KRLJA NEDA BODOVE KUĆI

ZONA JUG   JEDINSTVO – OFK KOSANICA – 3:0(0:0) Gornje Stopanje: Gledalaca 250. Sudija: Ernas Kajkuš 8 Dragaš). Strelac: S. Stefanović u 74(KU), 90 , 90 +3. Žuti kartoni: A. Ristić, D. Blagojević, L. Stefanović ( Jedinstvo), V. Kocić, (OFK Kosanica), Crveni kartoni: B. Lukić, V. Joksimović ( OFK Kosanica).   JEDINSTVO: B. Aleksić 7, M. Ristić 6,5, (S. Stefanović 9), A. Ristić 7,, V. Stefanović 7,5, S. Marinković 7, V. Strahinjić7,(L. Stefanović 7), D. Dimitrijević 7, I. Trajković7, D. Blagojević 7,(S. Đorđević-), D. Stefanović 7, Ž. Aleksić 7.(A. Kostić -),   OFK KOSANICA: N. Spalević6, J. Lučić 6, U. Vukojičić6,5, P. Lazarević 6,,(M. Petrović 6),V. Kocić 6,5, B. Lukić6,5, U. Simić 6,5, B. Ilić6,(V. Joksimović 6), P. Mladenović 7, M. Popović7, M. Lapčević 7.   Igrač utakmice: Stefan Stefanović U prvom delu utakmice nije bilo golova igralo se uglavnom na sredini terena i napad domaćih je bio otupljen nekako bez pravih završnica . Gosti su povremeno preko isturenog Mladenovića pokušavali da ugroze gol domaćina , ali se ipak na odmor otišlo bez golova. U drugom delu utakmice u igru ualzi Stefan Stefanović i rešava pitanje pobednika sa tri pogotka za isto toliko bodova. Prvi put se upisuje i to sve u zadnjih 15 minuta igre u 74 minutu iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, potom u poslednjem minutu u 90 udvostručuje prednost domaćina, da bi tačku na visoku pobedu od tri gola razlike stavio u nadoknadi vremena i tako svom timu obezbedio još tri vredna boda. Što bise žargonski reko neda Krlja na svom terenu nikom bodove da nose kući.s