29. april 2024.

GORNJOSTOPANJČANIMA CEO PLEN NA BAZI

NEBESKI ANĐELI- JEDINSTVO (GS) 2:3 ( 1:1)

Bujanovac (Baza jug): Gledalaca 100. Sudija: Nikola Stoiljković ( Leskovac) 7. Strelci: A. Stoiljković u 40, Radivojević u 60 za Nebeske Anđele, Blagojević u 43(KU) , 47, D. Stefanović 52 za Jedinstvo . Žuti kartoni: Ristić, Ignjatović, Trajković ( Nebeski Anđeli), Aleksić, Kostić, Novović ( Jedinstvo(GS).

NEBESKI ANĐELI: Mitić6, Ristić6,k5, Ignjatović 6, AL.Stoljilković 7,,(D. Trajković-), V. Trajković 6 , Strahinjić 6,5, Radivojević 7,N. Jovanović6,5 A. Stojković 6,(Stevanović 6), Cvetković 6,5Trajković6(Ranković-),

JEDINSTVO(GS): Aleksić7, Ristić 7, Stojanović 7, Cvetković 7 (S. Stefanović 7) Marinković7, Kostić7, Dimitrijević7, Novović 7,Blagojević 8, D. Stefanović 7,5, Đorđević 7 (Adzić-),

Igrač utakmice: Dalibor Blagojević

Gosti iz Gornjeg Stopanja neprijatno su iznedaili domaćina i sasvim zasluženo kući nose ceo plen . Od samog početka orjentisali sus ena čuvanje svog gola i sve što su postigli je iz kontra napada. Do prvog pogotka se čekalo čitavih 40 minuta kada je dobrim udarcem Stoljković . Samo nekoliko minuta kasnije domaći su napravili kazneni udarac posle nesmotrene odbrane domaćih a siguran sa bele tačke bio je po prvi put Blagojević , i sa tim rezultatom se otišlo na zalsluženi odmor. U drugom delu gosti preokreću rezultat u svoju korist posle jednog brzog kontra napada a strelac je po drugi put najbolje pojedinac Blagopjević na utakmici. Gosti su prednost povećali na 1:3 preko Dejana Stefanovića posle jedne solo akcije koju je sam stvorio i postigao pogodak. Drugi pogodak za domaćin adelo je Radivojevića koji je iz slobodnog udarca matirao Aleksića i ispostavilo se da je to bio konačan rezultat do kraja utakmice, ma da su domaći imali dve stoprocentne prilike ali nisu uspeli da postignu pogodak i gosti iz Gornjeg Stopanja zasluženo nose kući ceo plen, što je veliki uspeh ovog tima.