FUTSAL REVIJA U KURŠUMLIJI

DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE   KMF BELE CRKVE- KMF LETEĆI HOLANĐANIN 10:9 (2:2)   Kuršumlija: Gledalaca 400. Sudije: Miloš Grujić (Niš) 7, Stevan lazarević (Niš) 8, Stefan Filipović (Leskovac) 8. Strelci: S. Simić u 6, J. Jovanović u 11, 28, 35,D. Radosavljević u 26, M. Popović u 29, 36, M. Mijalilović u 31, 37, D. Rakić u 38 za KMF Bele Crkve, P. Perović u 11, 14, 35, D. Radović u 23, 27, 40, B. Bodonji u 26, L. Dragnić u 34, D. Rakić (autogol) u 37 minutu za KMF Leteći Holanđanin. Žuti karetoni:D. Rakić ( KMF Bele Crkve )M. Bjelica, S. Marojević (Leteći Holanđanin)   KLMF BELE CRKVE: A. Smiljković 8, M. Popović 8,5, D. Radosavljević 7,5, N. Jovanović 7, J. Jovanović 9, ---I. Lazić 7, D. Rakić 7, G. Milošević 7, P. Lazarević 7,5, M. Mijajlović 8, B. Ilić 7,5, S. Simić 7.   KMF LETEĆI HOLANĐANIN: M. Bjelica 6, D. Radović 9, P. Perović 9, S. Marojević 7, B. Bodonji 7,5---- V. Marković 6,5, A. Šmit 6,5, M. Vujović 7, L. Dragnić 7,5, Z. Kostelnik 7. Igrač utakmice: Jovan Jovanović. Kakav meč , strašan meč, revija golova čak 19 pogodaka, tri igrača sa po tri pogotka i visoke ocene 9,gde je bio za nijansu najbolji pojedinac igrač domaćih Jovan Jovanović. Promene rezultata kao na filmskoj traci, golovi su padali kao plod smišljenih akcija i jednog i drugog tima. Jednom rečiju udario junak na junaka i na kraju domaćin bolji za jedan pogodak i ceo plen je ostao u Kuršumliji, dok gosti mogu da žale za porazaom na gostovanju a da pritom postignu devet pogodaka, u jednoj obostranoj fer i korektnoj igri oba tima što govore samo pokazane tri javne opomene. Seriju pogodaka već u 6 minutu počeli su domaći pogotkom B. Ilića, da bi 5 minuta kasnije tu prednost udvostručio najbolji pojedinac utakmice J. Jovanović. I kada se činilo da će domaći lako rešiti prvi deo utakmice usledila su dva pogotka gostiju i to za tri minuta a strelac je u 11 i 14 bio dvostruki u prvom delu P. Perović i sa nerešenim rezultatom (2:2) se otišlo na odmor. U drugom delu prava revija golova viđeno je čak 15 pogodaka od toga 8 su postigli domaćini a gosti pogodak manje. Igrao se 23 minut kada gosti pogotkom D. Radovića u potpunosti okreću rezultat u svoju korist sa golom prednost(2:3) da bi 2 minuta kanije D. Radović povisio 2 gola prednosti za goste. Igrao se 26 minut Kada D. Radosavljević postiže za domaće treći pogodak na utakmici i u tom trenutku je (3.4) rezultatali u istom minutu B. Bodonji postiže peti pogodak za goste. . Samo minut kanije gosti stvaraju prednost od tri pogotka (3;6) a strelac je D. Radonjić . U 28 minutu na sceni stupa J. Jovanović i smanjuje na dva gola prednosti za goste. A u 29 minutu M. Popović na jedan pogodak prednosti za goste (5:6), da bi u 31 M. Mijajilović poravnao rezultat na 6:6. Gosti ne prestaju da stavraju probleme domaćinima ponovo u 34 minutu vode sa golom prednosti pogotkom L. Dragnića. Ponovo u 35 J. Jovanović poravnava na 7:7 a minut kanije M. Popović svojim drugim golom ponovo dovodi domaćina u voćstvo (8:7). U 37 minutu videli smo i autogol domaćeg igrača D. Rakića i ponovo je nerešeno. U finišu utakmice pada odluka o pobedniku . Igrao se 37 minut kada Mijajlović svojim drugim golom dovodi domaćine u voćstvo od 9;8 da bi se samo minut kansnije d. Rakić pogotkom za 10:8 iskupio za postignuti autogol. U poslednjem minutu gosati postižu i deveti pogodak a strelac je trećim golom na utakmici D. Radović i postavlja konačan rezultat na utakmici Bele Crkve- Leteći Holanđanin 10:9 i nova vredna poobeda domaćina i još jedna blistava futsal partija pred svojim navijačima u Kuršumliji.