26. april 2024.

MEDVEĐANIMA IZMAKLA POBEDA

PLANTAŽA- JABLANICA 2:2 (1:1)

Donje Stopanje: Gledalaca  200. Sudija: Nenad Savić (Prokuplje) 6. Strelci: N. Stanković u 19, Cvetanov u 65 za Plantažu, Dminitrijević (autogol )  u 31, Ivanović u 73 za Jablanicu. Žuti kartoni: A. Ilić, Mitić, S. Ilić, Cvetanov(Plantaža), Jopvić, Savič, Dojčinović, Stošić, Š. Sahiti (Jablanica)

PLANTAŽA: Janković 6, Dimitrijević 6, A. Ilić 6,5, Krstić 6, Stevanović 6, N. Stanković 7, Stojanović 6,5, Prokopović 6,5, Mitić 6 ( M. Jovanović-), S. Ilić 6, Cvetanov 7.

JABLANICA: M. Mitić 7, Jović 7, Stefan Rajčevič 6, Zaimi 6, Janković 7, Stefan Rajčević 7, Ivanović 7, Savić 6, Palević 6 ( Š. Sahiti 6), Dojčinović 7, Stošić6.

Igrač utakmice. Ivanović

Lider na tabeli osvojio je bod na gostovanju u Donjem Stopnaju , a može da  žali za ceo plen , jer su napadači gostiju propustili siaset prilika pred gol Jankovića, ali I dalje su lideri prvenstva zajedno sa Svetlost.

Domaći su već u 19 minutu pogotkkom Nikole Stankovića došli prvi u voćstvo , da bi Dimitrijević autogolom poravnao rezultat n a1:1 , što je i bio rezultat prvog dela utakmice. U nastavku gosti su propustili nekoliko izglednih prilika , pa su tako domaći ponovo došli u voćstvo u 65 minutu pogotkom Cvetanova. Pravda je ipak donegde zadovoljena u u 73 minutu pogotkom Ivanovića kojoj je poravnao rezultat na 2:2 , što je I bio konačan rezultat utakmice. Medveđanima predstoji do titule prva ka dva teška iskušenja, nakpre idućeg vikenda gostuju u Bojniku ekipi Puste reke, potom u poslednjem kolu u Medveđi dočekuju komšiju Radana iz Lebana , po svoj prilici biće to kvaitetna fudbalska predstava pogotovu ako Medveđanima odlučuje o tituli prvaka jesenjeg  dela prvenstva Zona –jug.