13. maj 2024.

DOMAĆIN SIGURAN DO POBEDE

JABLANICA- MLADOST 1959- 3.1 (2:0)

Medveđa: Gledalaca 150. Sudija: Vikotor Tasić (Leskovac) 7. Strelci: M. Ivanović u 6(KU), A. Savić u 12, 86 za Jablanicu, N. Kostić u 56 za Mladost 1959. Žuti kartoni: A. Savić, B. Mihajlović, D. Ibraimović, Šp. Sahgiti (Jablanica), D. Zdravković, M. Kocić, J: Aleksić, L. Nastić(Mladost 1959). Crveni karton: Z. Ilić u 75 min(Mladost195)

JABLANICA: M. Stamneković 6,5, S: Janković 7, G. Đokić 7, Stefan Rajčević 7, M. Ivanović 7,5, ŠK. Sahiti (ŠP Sahiti 6,5), 7, A. Savić 8, B. Mihjalović 7, M. Kostić 6,5F. Zaimi 7 D. Ibraimović 7

MLADOST 1959: L. Mitrović 6,5, L. Stamneković 6,(Z. Ilić 5), N. Anastasović 6,5, D. Zdravković 6,5, D. Petković 6, M. Kocić 6,5, N. Kostić 7, M: Nastić 6,5, M. Spasov 6, J. Aleksić 6, L. Nastić 6,5

Igračć utakmice: Aleksandar Savić

Još jedena vredn pobeda na svom terenu pulena trenera Srđana Kocića ovog puta sa gostima iz Vinarca, koji nisu bili dostojan protivnik domaćinu, jer je sve bilo rešeno u prvom delu igre kada su domaći postigli dva pogotka. U drugom delu je viđen po jedan na obe strane. Domaći su poveli već u 6 minutu iz dosuđenog kaznenog udarca kojeg je izveo M. Ivanović i pretvorio u pogodak. Do odlska na odmor već šest minuta kasnije ta prednost je udvostručena a strelac je prvog gola a za svoj tim drugi pogodak, što je i bio rezultat prvog dela igre.

U drugom poluvremenu po jedan pogodak na obe strane N. Kostić je u 56 smanjio voćstvo domaćih na jedan pogodak. Konačnih 3:1 usledili su u finišu utakmice tačnije u 86 minutu drugim pogotkom na utakmici najboljeg pojedinca A. Savića za konačnih 3:1 za domaćina