ĆUPRIČANI BROJALI DO ŠEST

ONA ZAPAD   MORAVA 1918- KUŠILJEVO 6:0 ( 2:0)   Ćuprija: Gledalaca 300. Sudija: Perat Milićević (Kruševac) 7. Strelci: Dzelatović36, 48, 59, M. Stanisavljević u 45, I. Polovina u 51, I. Ilić u 72 min. Žuti kartoni: M. Jovanović, M. Stanisavljević, D. Alepijević ( Morava 1918), L. Dobrota, S. Novković, A. Živaljević ( Kušiljevo).   MORAVA 1918: M. Ostojić-, I. Polovina 7,5 (D. Đurić 7), M. Ristić6,5, (D. Alepijević 7), M. Jovanović7, N. Cvijović7 ( M. Lepović 7), P. Dzelatović,9, (N. Sibinović -), I. Ilić,7,5 M. Stanisavljević7,5 S. Božović7, M. Stanković 7, D. Stanković 7, (D. Đorđević 7),   KUŠILJEVO: M. Jug 5,5, L. Dobrota,5, (B. Arsić 6, S. Đurđević5,(U- Živanović 6), N. Jovanović 5,5, S. Gojković5,5, S. Novković 5,5D. Krstić5 (R. Marković-), F. Milić 5(S. Gojković-), A. Živaljević 5,5, J. Mirić5 (A. Marković 6), M. Mitaković 6.   Igrač utakmivce: Predrag Dzelatović Domaći su do vrha napunili mrežu gostiju iz Kušiljeva, naročito dobrom igrom u drugom poluvremenu kada je do izražaja došla fizička pripremljenost postignuta su još četiri pogotka u mreži M. Juga. Prvi deo susreta domaći su dva puta matirali mrežu gostiji. Seriju pogodaka otvorio je najbolji pojedinac na utakmici kapiten Dzelatović u 36 minutu, da bi prednost bila udvostručena pogotkom M. Stanisavljevića u poslednjem minutu prvog perioda igre. U nastavku još četiri pogtka domaćih na 3:0 povisio je u 51 minutu I. Polovića, Četrti pogodak delo je Dzelatovića u 48 minutu igre. Peti pogodak u 59 minutu postigo je isti igrač. Tačku na visoku pobedu stavio je I. Ilić u 72 minutu što je bio konačan rezultat i visoka pobeda od čak šest pogodaka i dobra najava da domaći su spremno ušli i u ovogodišnju prvenstvenu trku za sam vrh tabele.