27. april 2024.

BLAGOTIN –JEDINSTVO 19836- 3:2 ( 1:0)

ZONA ZAPAD

Pojna: Gledalaca 200. Sudija: Miloš Manojlović (Jagodina) 7. Strelci: M. Marković 20, S. Panić 60, A. Nikolić 85 (Blagotin), J. Simonović u 49, S. Đokić 88min(Jedinstvo 1936). Žuti kartoni: V. Simonović, M. Vasiljević, S. Panić M. Marković M. Todorović(Blagotin), J. Marković, J. Simonović (Ljedinstvo). Crveni kartoni oba u 90 min: D. Popović(Blagotin), N.Zdravković ( Jedinstvo 1936).

FK BLAGOTIN: Savović 6,5, Minaković 7, Simonović 7, Tavrić 6 ( Todorović 7), Vasiljević 6 ( Popović 5), Stanojević 7, Panić 6,5, Marković 6,5, Stanojković 7, Mađarac 6,(Mladenović 7), Nikolić 8.

JEDINSTVO 1936: Jovanović 6, Kuš 6, Vujović 5,5 ( Zdravković 5, Gašić 7, Marković 6,m5, Milosavljević 6, Milanović 6( Đokić-), Zečević 6 ( Vujčić 6), Simonović 6, Vidojević 6,5, Jovanović 6,5, .

Igrač utakmice: Aleksandar Nikolić

Gosti su minimalnom pobedom došli do pobede u duelu sa dobrom ekipom iz Kruševca, koja se takođe predstavlia navijačima u Pojni kao ozbiljan tim za ovaj rang takmičenja.

Prvi u voćstvo su došli domaći u 20 minutu pogotkom Markovića i sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor minimalcem, domaćina.

U drugom delu utakmice daleko sardžajniji tok igre i viđena su čak pet pogotka. Već u 49 minutu gosti su preko Simonovića  došli do izjednačenje i nazirala se dobra igra jednog i drugog tima. Potom na sceni stupaju ponvo domaći igrači , kada Panić u 60 minutu po drugi put dovodi u voćstvo domaćina.

U samom finišu utakmice još po jedan pogodak na obe starne. Najpre je u 85 minutu A. Nikolić povećao prednost na 3:1 za domaćina. Da bi potom tri minuta tačku na konačan rezultat 3:2 za domaćina stavio svojim golom Kruševljanin S. Đokić u 88 minutu igre i sva tri boda su ostala u Pojnu domaćinu koji je želeo više pobedu i ostavrio je nad vrlo dobrom ekipom iz Kruševca.