27. april 2024.

U ČEKMINU PUKLA PETARDA

ČEKMIN- JABLANICA 5:0 ( 2:0)

Čekmin. Gledalaca 250. Sudija: Aleksandar Mladenović ( Bujanovac) 7. Strelci: J. Mitić u 14, M. Kostić u 30, Tasić u 72, M. Cekić u 84 i 85 minutu. Žuti kartoni: Ibraimović ( jablanica Crveni karton. Zarić (Jablanica) u 56 min.

ČEKMIN: N. Dimitrijević 7, Ivanović 7, Milošević 7, Pešić 7, F. Dimitrijević 6,5 ( Ilić-), Mitić 7,5, Đ. Stoilković  7, Kostić 7, Tasić 7, Đorđević 6,5 ( Cekić 8), A. Stoilković 7.

JABLANICA: M. Mitić 6, Stošić 5 ( Mihajlović 5,5), Zarić 5, Ibraimović 6, Jaković 6,5, Grozdanović 6,5, Rajčević 6, Ivanović 6, ŠK. Sahiti 5,5, Savić 5 ( Dimić-), Papović 5 ( Filipović-).

Igrač utakmice: Cekić

Čekminčani su goste iz Medveđe ispratili „petardom“ i tako uvećali šanse za opstanak u ovom rangu takmičenja. Gosti iz Medveđe sus e predstavili u bledom izdanju, čak su od 58 minuta igrali sa igračem manje jer je iz igre isključen Zarić.

Prvi pogodak na utakmici je iskusnog J. Mitića koji je otvorio seriju pogodaka domaćih strelaca. Prednost je udvostručena u 30 minutu pogotkom Marka Kostića, što je i bio rezultat prvog dela igre.

U nastavku suireta čak još tri gola u mreži gostiju iz Medveđe. Najpre je na sceni stupio u Tasić u 72 minutu kada je psotigao treći pogodak za svoj tim. Još dva pogotka domaći su postigli u finišu utakmice preko rezerviste Cekića  za samo minut u 84 i minut kasnije u 85  i postavio konačan rezultat u Čekminu Čekmin- Jablanica 5:0 jedan od najtežih poraza gostiju u ovom prvenstvu.