29. april 2024.

“TOPDZIJE” SIGURNI DO BODOVA

ZONA ISTOK:

TANASKO RAJIĆ-LUŽNICA 3:0 (1:0)

Pirot: Pomoćni teren Radničkog. Gledalaca 200. Sudija: Miša Stamenković ( Bor) 7. Strelci: Filipović u 42. Todorović u 49 , Petrović u 58 (autogol). Žuti kartoni: Krstić M. Stojanović ( Tansko Rajić),

TANASKO RAJIĆ: Petrović 7, Pešić7, Ćirić 7, M.Krstić 7(Antić 7), D. Krstić7,(Micić 7), Stojanović7, (Cvetković 7), Đurić 7, Todorović 7,5, Matejić 7, Nikolić 7, Filipović 7,5

LUŽNICA: Mihajlović6 , Jonić 6, Dzunić 5,5, Božilović5,5 Petrović 5, Vasić5,5, J. Đorđević5,5, Selimović 6, L. Đorđević6, A. Stanković5,5 Mančev 5;5.

Igrač utakmice: Todorović

Još jedna sigurna pobeda domaćina , ovog puta u duelu sa gostima iz komšiluka Babušnice, koje su kući ispratili sa tri gola u mreži ,a moglo ih je biti i više da su strelci bili bar malo snalažljiviji. U prvom delu viđen je jedan pogodak i to u finišu a strelac je fIlipović. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu već na samom početku u 49 minutu Todorović je udvostručio prednost domaćina na dva gola razlike.

Gosti iz Babušnice su autogolom Petrovića u 58 minutu postavili konačan rezultat na utakmici 3:0 u korist domaćina i nova tri boda u borbi za sam gornji deo tabele.