2. maj 2024.

SVE REŠENO ZA DVA MINUTA

GRACKO – RADAN – 2:0 0:0)

Kuršumlija: Gledalaca 100. Sudija: Žarko Dimitrijević ( Leskovac) 8. Strelci: Živič u 55 i N. Đorđević u 57min. Žuti kartoni: Lazić, Ristić ( Gracko), Prokopović, Stevanović(Radan).

GRACKO: Filić – (A. Kovačević 7) Lazić 7, Rašić 6,5, Kukureković 6, Satefanović 7, Đorđević 8, Živić7, Matović6 (Živković-), Mirković 7,5, Ristić 6, Kovačević 6,5 (Milićević -)

RADAN: Ivanović 6,5, , S. Stoiljković 6,5 Stojković 5,5 Milošević 6,5 Miloš Stanković 6, 5, Kostić 6, R. Stoiljković 5,5 ( Ilić-)), Stevanović5,5 Perić5,5,5 Prokopović 5,5, Živković 5,5( Anđelković -),

Igrač utakmice: Đorđević

Još jedno slabo izdanje gostiju iz Lebana bez nekoliko standarnih prvotimaca, koji su pretrpeli  poraz od predstavnika Kosova i Metohije, četvrtopasirane ekipe od pozadi  na tabeli. U prvom delu utakmice nije bilo golova , oba pogotka su postignuta u drugom delu igre. Sve je rešeno za samo dva minuta. Igrao se 55 minut kaka je Živić doveo domaćina u voćstvo od 1:0. samo dva minuta kasnije prednost je udvostručena a strelac je N. Đorđević inače najbolji pojedinac na utakmici i tako se ispostavilo do kraja da je to bio i konačan rezultat na utakmici.