SVE REŠENO U DRUGOM DELU IGRE

ZONA JUG NEBESKI ANĐELI- ALAKINCE 3:0 (0:0) Bujanovac(Baza Jug). Gledalaca 100. Sudija: Danilo Spasić (Lebane) 8. Strelci:P. Petrović u 66, A. Stojković u 81, V. Trajković u 88 min. Žuti kartoni: Manolčev, M. Stojković ( Alakince).   NEBESKI ANĐELI: Mitić 7, Ristić 7, Ignjatović 7,(Ranković 7), Stojanović 7,, V.Trajković 7,5, Strahinjić7, A. Trajković7,5 ( A. Stojković 7), Jovanović 7,(Stoilković-), Petrović 8, Cvetković 7, Radivojević 8 (Kostov -), ALAKINCE: Filipović, A. Trajković 6,, Manolčev 7, B. Trajković6,5 Milutinović 6,5,Velinović 6,(Zaharijev -), Arizanović 6, Tairović 6, (Stanković 6), Stanojević 6,(Nikolić 6), Stojković6,5 Milenković 6(Dinov 6)   Igrač utakmice: Radivojević U prvom delu igre nije bilo golova, ali su domaćini stalno opsedali gol gostiju iz Alakinca. Gosti su se orjentisali na odbranu i čuvanje svog kola što im je pošlo za rukom u prvom delu utakmice. U drugom delu domaćin j epočeo još žešće da napada na gol gostiju i plod takve igre su tri pogotka u mreži Filipovića. Prvi pogodak na utakmici u 66 minutu udarcem glavom postigo je Petrović i otvorio vrata gostiju. N adrugi pogodak se čekalo čitavih 20 minuta, kada je Radivojević se lepo probio po desnoj strani i idelno uposlio Stojkovića kome nij ebilo teško da udvostruči prednost svog tima. U samom finišu utakmice igrao se 88 minut kada je V. Trajković lepim lob udarcem glavom savladao golmana gostiju.