12. maj 2024.

SMEDEREVO BOLJE OD BELE CRKVE

DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE

KMF SMEDEREVO – KMF BELE CRKVE 7:4 ( 3.1)

Smederevo: Gledalaca 200. Sudije: Nemanja Radić Mitar Nedeljković ( Arilje) 7, Jovan Filipović ( Kraljevo) 7. Strelci: U. Nikolić u 2, 11, 22, M.Simeunović u 6, B. Živanović u 28, M. Jeremić u 32 , B. Adamović u 39 minutu za KMF Smederevo, J. Jovanović u 14, 35, D. Rakić u 24, N. Jovanović u 28 za KMF Bele Crkve. Žuti kartoni: N. Jovanović, D. Rakić, I. Zdravković ( KMF Bele Crkve).

KMF SMEDEREVO: M. Knežević 7, U. Nikolić 9, M. Jeremić 7,5, M. Ćirka 7, N. Paunović 7 —- D. Dinčić 7, A. Knežević 7, B. Adamović 7,5, M. Simeunović 7,5, S. Stolić 7, B. Filipović 7, S. Jevtić 7, M. Nešić 7, B. Živanović 8.

KMF BELE CRKVE: D. Miljković 6,5, M. Mijajlović 6,5, D. Radosavljević 7, J. Jovanović 8,N. Jovanović 7,5, — A. Smiljković 6, B. Ilić 6, D. Rakić 7, G. Milošević 6,5, I. Zdravković 6, S. Simić 6.

Igrač utakmice: Uroš Nikolić

Poraz na gostovcanju u Smederevo sa tri gola razlike ( 7:4) i jedna od najslapših igara ovog drugog dela prvenstva. Domaći su prvi deo usret arešili u svoju korist pogotcima U. Nikolića u 2 i 11 min. I M. Simeunovića u 6 minutu, dok je jedini pogodak za goste iz Kuršumlije postigao J, Jovanović u 14 minutu igre.

U drugom delu utakmice daleko efikasnija igra pre svega domaćina i viđeno je čak 7 postignutih pogodaka. Strelci za domaće bili su U. Nikolić u 22, B. Živanović u 28, M. Jeremić u 32 i B. Adamović u 39 minutu, dok za goste D. Rakić u 24, N. Jovanović u 28 i J. Jovanović u 33 minutu igre.