SIMULTANKA ANDJELIĆA

ZONA JUG   RADAN- PLANTAŽA 4:0 ( 2:0) Lebane: Gledalaca 100. Sudija: Nikola Antić ( Leskovac) 7. Strelac: Anđelić u 15, 19, 47, 86 minutu. Kartona nije bilo.   RADAN: babić- , M. Stošić7 ( Živković-), Stoiljković 7 ( O. Stanković 7), Krstić 7, 5, Anđelić 9, M. Cvetković 6,5 ( Milošević 6,5), Ž: Aleksić 7, (I. Stoišić 7), M. Stanković 7, Kostić 7, Stevanović 7, Perić 7.   PLANTAŽA: Ivanović 7, Trajković 6,5, Ž. Dimitrijević 6 M. Đokić 6, D. Mitić 6,5, M. Dimitrijević 6,5, M. Stojanović 6 ( Dimitrijević-), V. Đokić 6, M. Stanković 6, M. Novković 6 ( S. Stojanović -), J. Cvetković 6 ( M. Mitić 6,5). Igrač utakmice: Andrija Anđelić Još jedna pobeda domaćina na svom terenu ,ovog puta u režiji centralne figure utakmice Andrije Ađelića koji je postigao svih četiri pogodaka, po dva u oba dela igre i tako su domaći slavili visoku pobedu nad “plantažere” koji su se predstavili u bledom izdanju. Prvi pogodak viđen je već u 15 minutu kada se Anđelić po prvi put upisao u strelce. Prednost svog tima dupirao je samo četiri minuta kasnije i sa tim rezultatom je završen prvi deo utakmice. U drugom delu Anđelić je nastavio da rešeta mrežu gostiju i po treći put se upisao u strelce već na samom početku drugog dela igre tačnije u 47 minutu. Tačku na ovu utakmicu i seriju golova Anđelić j e stavio u samom finišu utakmice tačnije u 86 minutu i svom timu doneo visoku pobedu u borbi za što bolji položaj na tabeli