JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI LIGA FS RIS ZA 11/12 MAJ 2024

SRPSKA LIGA 27 KOLO:

Kruševac: Jedinstvo- Meševo-3:1

Kladovo: Đerdap- Budućnost(P)- 4:3

Svilajnac: Radnički- Trajal- 0:5

Niš: OFK Sinđelić- Pčinja-5:1

Prahovo: Dunav- Jedinstvo(Par)- 2:1

Paraćin: SFS Borac- Vlasina- 3:4

Pirot: Timočanin- Radnički (P)- 2:4

Žitorađa: FK Žitorađa- GFK Jagodina- 0:5

TABELA: 1). Trajal- 81, 2). Radnički (P) – 46, 3). Meševo- 46, 4). OFK Sinđelić 46, 5). Jedinstvo( Kr)- 44, 6). GFK Jagodina- 41, 7). SFS Borac- 39, 8). Đerdap- 39, 9). Jedinstvo(P)- 37, 10). Radnički (SV)- 36, 11). Vlasina- 36, 12). Budućnost(P)- 35, 13). Dunav- 35, 14). Pčinja- 28, 15). Timočanin- 13, 16). Žitorađa- 11

ZONA JUG 29 KOLO 11/12 MAJ

Vladičin Han: SFK Morava- Radan- 4:3

Prokuplje: OFK Topličanin- Svetlost- 2:0

Leskovac: Sloga- Gracko- 1.1

Kuršumlija: Gračanica- Jedinstvo(GS)- 2:5

Bošnjace. Jedinstvo- Mladost (Vin)- 7:0

Vranjska banja: Mineralac- OFK Kosanica-5:3

Medveđa: Jablanica- SU Dinamo jug- 1:3

Blace: Jastrebac- Pusta reka-1:6

Donje Stopanje: Plantaža- Nebeski Anđeli- 0:0

TABELA: 1). Dinamo jug- 69, 2). Jedinstvo(B)- 62, 3). OFK Topličanin- 58, 4). Sloga- 57, 5). Jedinstvo(GS)- 55, 6). Radan- 54, 7). SFK Morava- 54, 8). Mineralac- 48, 9). Nebeski Anđeli- 44, 10). Pusta reka- 44, 11). Gracko 43, 12). Svetlost- 38, 13). OFK Kosanica- 35, 14). Jablanica- 33, 15). Plantaža- 29, 16). jastrebac- 10, 17). Mladost(VIN)- 5, 18). Gračanica- 2

ZONA CENTAR 26 KOLO NEDELJA 12 MAJ U 17H

Belotinac: Naša krila- OFK Napredak(AL)-3:0

Niš: Car Konstantin- Mladost(Bat)- 6:4

Ražanj: Bukovik- OFK Brzi Brod-0:3

Niš Plailulac- Radnički 2020-3:3

Orljane: FK Orljane- Zemljoradnik-2:4

Gornji Matejevac: Jedinstvo- Mladost(M)-3:2

Žitkovac: Morava- OFK Niš-1:3

Pukovac: FK Pukovac- Svrljig- 2:1

TABELA: 1). OFK Brzi Brod- 67, 2). Naša krila 55, 3). Jedinstvo(GM)- 52, 4). Mladost(B)- 45, 5). Pukovac- 44, 6). Zemljoradnik- 42, 7). Svrljig – 40, 8). Car KOnstantin- 39, 9). Mladost(V)- 37, 10). OFK Niš- 34, 11). OFK Napredak(AL)- 31, 12). Palilulac- 30, 13). Radnički 2020- 28, 14). Morava(Ž)- 25, 15). Orljane- 24, 16). Bukovik – 2

ZONA ISTOK 26 KOLO 11/12 MAJ U 17 H

 

Dimitrovgrad: Balkanski- Trebič- 3:0 sl

Zaječar: Timok- Branik- 1:0

Zlot: OFK Zlot- Lužnica- 1:3

Boljevac: Rtanj- Borodoremont-2:1

Bela Palanka: Rajko Mitić- OFK Knjaz-3:0

Slatina: OFK Slatina- Bor 1919- 2:1

Pirot: Jedinstvo- Tansko Rajić -2:2

TABELA: 1). Timok 1919- 67, 2). Bor- 47, 3). Hajduk Veljko- 45, 4). Tansko Rajić 45, 5). Jedinstvo(PI)- 41, 6). Balkanski – 39, 7). Lužnica- 39, 8). Branik- 38, 9). Rajko Mitić – 31, 10). OFK Slatina- 30, 11). Rtanj- 29, 12). OFK Knjaz- 23, 13). Brodoremont- 21, 14). Trebič- 9, 15). OFK Zlot- 9

 

 

ZONA ZAPAD 26KOLO 11/12 MAJ 2024

Trstenik: Trstenik PPT- Rembas- 3:0

Sedlare: Mladi Borac- Juhor- 2:2

Ćuprija: Morava 1918- OFK Lugomir- 2:1

Despotovac: Sloga- Vinogaradar- 5:3

Kušiljevo: Kušiljevo- Levač- 11:0

Aleksandrovac: Župa- Blagotin-3:1

Jovac: Mladost- Orlovi-4:2

TABELA: 1). Morava 1918- 64, 2). Temnić 1024- 53, 3). Trstenik PPT- 44, 4). Mladi Borac- 37, 5). Rembas- 36, 6). Župa- 36, 7). OFK Lugomir- 35, 8). Sloga (D)- 34, 9). Mladost (J)- 33, 10). Orlovi- 33, 11). Vinogradar- 29, 12). Kušiljevo- 28, 13).  Juhor- 26, 14). Blagotin- 13, 15). Levač- 12

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print