REZULTATI LIGA FS RIS-a 13 KOLO ZA 6/7 11. 2021

13 KOLO: SRPSKA LIGA-ISTOK OD

Paraćin: Jedinstvo-Dinamo (VR)-1:0

Leskovac: Sloga- Pčinja-  1:3

Resavica: Rembas  – Meševo –5:0

Knjaževac: Timočanin – GFK Jagodina-2:2

Brzi Brod: OFK Brzi  Brod – GFK Dubočica-2:0

Vlasotince: Vlasina- Budućnost (P)-1:3

Pirot: Radnički –Trajal-0:1

Negotin: Hajduk Veljko – Radnički (SV)-1:0

TABELA: 1) Trajal – 31, 2) B udućnost 30, 3). Radnički (SV) 26, 4). Timočanin 23 5). Jedinstvo(Par) – 22. 6). GFK Jagodina – 21. 7) Radnički (P= 18, 8). GFK Dubočica 17, 9): Vlčasina – 17, 10). OFK Brzi  Brod- 15, 11). Rembas 14, 12). Meševo – 14, 13). Pčinja- 13, 14). Hajduk Veljko – 11, 15). Dinamo- 7, 16). Sloga (L) 2.

 

13 KOLO: ZONA CENTAR

Niš: OFK Sinđelić – Deliski vis-

Aleksinac: Napredak  1929- Jedintsvo (GM)- 0:0

Ražanj: Bukovik – Mladost(M)-0:0

Niš: Aluminijum – Car Konstantin-1:1

Batušinac: Mladost – OFK Niš- 0:0

Jelašnica: Rudar   – Pukovac-2:1

Malošište: FK Malošište- Morava(Ž)- 0:1

Orljane: FK Orljane – Naša krila 1936- 2:2

TABELA: 1). OFK SInđelić 33, 2). Car Konsta nstin  32, 3). Jedintsvo(GM )- 23. 4). OFK Niš- 23, 5). OFK Napredak 21, 6). Pukovac 21, 7). Mladost(B) 21, 8). Orljane 19, 9).  Bukovik 17, 10). Malošište- 17, 11). Morava -14, 12). naša krila 1936 – 14, 13). Mladost(M)- 12, 14). Rudar  – 11, 15). Deliski vis- 7, 16). Aluminijum 6.

 

13KOLO: ZONA ISTOK

Babušnica: Lužćnica- Zvezda- 5;1

Kladovo: Brodoremont     – Dunav-  1:2

Bogovina: BSK – Ozren- 3:0

Bor: OFK Bor 1919- Balkanski-4:0

Pirot: Tanasko Rajić – OFK Knjaz  1:0

Kobišnica: Slog a – Rajko  Mitić – 0:0

Zaječar: OFK 019- Jedinstvo (Pi)-4:1

Slatina: OFK Slatina- Đerdap-1:2

TABELA: 1). Tanasko Rajić -33, 2). Dunav – 32, 3). Bor 24, 4). oFK Slatina 23, 5). Đerdap -22, 6). Rajko MItić – 21, 7). Jedinstvo(P)- 21, 8). OFK 019 – 21, 9)). Balkanski – 19, 10). OFK KNjaz – 19, 11). BSK – 17, 12). Lužnica 15, 13). Ozren  12, 14). Brodoremont- 11, 15). Sloga – 2, 16). Zvezda -1.

 

13 KOLO: ZONA JUG

Prokuplje: OFK Topličanin – Jedintsvo (GS)- 2:1

Mrštane: Moravac /Orion- Nebeski Anđeli-2:3

Orljnae: Žitorađa- Morava (VH)- 5:1

Alakince: FK Alakince- Pusta reka 2:1

Pukovac: Svetlost – Trnovac 4:0

Čekmin: FK Čekmin –Radan – 0:1

Donje Stopanje: Plantaža- Jablanica-2:2

TABELA: 1). Jablanica – 25, 2): svetlost 25, 3). Žitorađa 24, 4). Jedinstvo(GS) – 22, 5). SFK Morava – 21.  6). Pusta reka -20, 7). OFK Topličanin (-6)- 20. 8). Radan – 19, 9). Nebeski Anđeli 15, 10). Trnovac  11). Plantaža 12, 12). Čekmin 11, 13). 11, ‚14). Moravac  /Orion – 4, 15) Vranjska banja 1.

 

13 KOLO: ZONA ZAPAD u 13h

Pojna: Blagotin – Župa- 2:1

Kruševac: Jedintvso 1936 – Juhor-  11:0

Trstenik: Trstenik PPT- Gradina-1:0

Majdevo: Sloga- SFS Borac – 0:3

Mijatovac: Jedintsvo – Kušiljevo-3:2

Rekovac. Levač – Orlovi- 1:1

Rakitovo: OFK Lugomir- Sloga(D) 1:1

TABELA: 1) SFS Borac – 37, 2). Jedinstvo 1936 – 27, 3). Trstenik 25, 4). Morava  1918 – 25, 5). Orlovi – 18, 6). Župa- 17, 7). Sloga(D) 17, 8). Kušiljevo – 16, 9). Jedinstvo(M)- 15, 10). Sloga8M) – 15, 11). Blagotin 13, 12). Levač 13, 13). OFK Lugomir- 13, 14). Juhor-10, 15) Gradina4. 16)Kopaonik 0

 

 

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac. Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
https://jugsport.net