PUSTOREČANI SVE BLIŽE SPASU

PUSTA REKA- JEDINSTVO(B)- 3:2 ( 0:0)

Bojnik: Gledalaca 200. Sudija: Lazar Andrejević 8. Strelci: M. Stojanović u 52, i 80 (oba KU), D: Arsić u 79 za Pustu reku, a P. Cakić u 78 i 83(KU) za Jedinstvo.Žuti kartoni: M. Stojanović, N. Petrović, P. Vidojević (Pusta reka), V. Stojković, P. Mitić, M. Anđelković ( Jedinstvo).

PUSTA REKA: V. Đikić 7, P. Stojanović 7, D. Stojčić 7, M. Stojanović 8, D. Stanišić 7, A. Stanković 7, M. Stojković 7, N. Jovanović 7, A. Ilić 7, (P. Vidojević 7,5), N. Petrović 7, D. Arsić 7,m5 ( F. Azirović-).

JEDINSTVO: P. Mišić 6,5, P. Cakić 8, M. Tasić 7, V. Stojković 6,5, P. Mitić 7, N. Tošić 7, P. Nastić 6,5, M. Anđelković – (N. Ivanović 6 – N. Mitrović 6,5), N. Mirković 7, V. Zdravković 7, M. Zdravković 7

Igrač utakmice: Miljan Stojanović

Kvalitetna fudbalska predstava u kojoj su glavni momenti na utakmici bili kazneni udarci, jer je od pet postignutih golova čak tri iz kaznenih udaraca dva za domaćina i jedan za goste.

U prvom delu utakmice nije bilo golova ali je bilo prilika i pred jednim i pred drugim golom.

U drugom delu viđena su sva pet pogotka . Najpre je domaće u voćstvo doveo u 52 minutu iz kaznenog udarca Miljan Stojanović , da bi u 70 minutu prednost domaćina udvostručioD.

Arsić pogotkom u 70 minutu igre. Potom gosti preko dvostukog strelca P. Cakića u 78 minutu smanjuju prednost domaćina na jedan pogodak. Samo 2 minuta kasnije ponovo kazneni udrac za domaćina u 80 minutu kojeg u pogodak pretvara ponovoM. Stojanović. Samo 3 minuta kasnije kazneni udarac i za goste iz Bošnjaca kojeg takođe u pogodak pretvara drugim pogotkom na utakmici P. Cakić i postavlja konačan rezultat 3:2 za domaćina.