PUSTA REKA “PLITKA“ ZA BADNJEVČANE: Šou tajm u režiji Marjanovića i Arsića

BOJNIK : STADION: Fk Pusta Reka (BOJNIK) SUDIJA: Milovan Kostić (Surdulica) 7 GLEDALACA - ŽUTI KARTONI: Arsić, Stojičić, Stanković ( Fk Pusta reka) Stevanović, Peternel, Ilić, Marjanović, Arsić ( Fk Svetlost) STRELCI: Danilo Stanišić u 63. za Pustu reku, Arsić u 7 i Marjanović u 25. minutu za Svetlost FK Pusta reka: Đikić 6, Petrović 6,5, Đenić 6 (Dinić 6), Arsić 5,5, Stojičić 6, A. Stanković 7 , Danijel Stanišić 6,5 , Stanković 7 , Vidojević 7, Jovanović  5,5(Petrović 6), Danilo Stanišić 7,5 Fk Svetlost: A. Ilić 7, Jovanović 7, Stevanović 7, Perović 7, Tonić 7,5, Stojković 7, Peternel 6,5, (M. Ilić - ) D. Ilić 6,5, Marjanović 8, Mitić 7, Arsić 7,5 Igrač utakmice: Dalibor Marjanović (Fk Svetlost) 8 U Bojniku pravi takmičarski meč, koji su obeležile bravure dvojice iskusnih golgetera Svetlosti, Dalibora Šilje Marjanovića i Marka Arsića. Arsić je otvorio meč lepim pogotkom na asistenciju upravo Marjanovića, i u maniru rasnih golgetera matirao rutinski nemoćnog Đikića. Na 0:2 u 25. minutu povisio je prekaljeni majstor ''bubamare'' Šilja Marjanović svojim 12 pogotkom ove sezone. Marjanović koji iza sebe ima maestralnu polusezonu, juče je još jednom dokazao da nije za fudbalsku penziju i da bez obzira na njegovih 39 godina, da se majstorstvo u nogama nije izgubilo. Na 1:2 smanjio je Danilo Stanišić u 63. minutu i ispostaviće se, postavio konačan rezultat. Mogli su i gosti i domaći još do nekog pogotka ali su čuvari mreže bili na visini zadatka. Na kraju zaslužena pobeda gostiju na krilima iskusnog Marjanovića, i motivisanog Arsića koji je pružio najbolju partiju ove sezone. Svetlost je ovom pobedom osigurala opstanak kolo pre kraja. A Bojničani se ni posle ovog poraza ne nalaze u opasnoj zoni.